bugün

doğrusu ntv yayın grubu 2010 türkiye basketbol şampiyonası yayın politikası olan konudur, hatta konuyu da geçtim en azından benim için şimdiden skandal bir sorun olmuştur.

bir hafta öncesine kadar aynı gece iki kanalında hazırlık maçlarını yayınlarken şampiyonanın başlamasıyla yayınladığı maç sayısını resmen yarıya düşürmüştür.

hazırlık maçlarını yayıncıdan satın alıp yayınlamak kolay gelmiş olacak ki gidip salonlara ekip kurmak zor geldi sanırım, zira organizasyon o kadar kötü ki aynı gün oynanan diğer maçların özeti bile gösterilemiyor.

hiç olmazsa rtl ye filan maç yayınlama hakkı verseler de onların çektikleri yayından özet geçseler.
ızdırabı sikilesi yayınlardır.

lan yıllardır bu an için yanıp tutuştuk, şampiyonayı evimizde olsun dedik ve nihayetinde bunu başardık. ama şu siktiğimin ntv'si yayın haklarını almış olup gün içinde yapılan 10-12 karşılaşmadan 1-2 tanesini gösteriyor. en iyi ihtimalle 3 maç. lan am beyinliler bu mudur dünya şampiyonası!!

gece gece sinirlendim yine... neyse. dört maçın dördünü de kazanmamızın şerefine sakin oluyorum şimdi.
ntv nin fena takozladığı maçtır.düşün kü yan tarafta eski doğu bloğunun o sağlam disiplinli takımları oynuyor,amerika,arjantin,brezilya,fransa,ispanya oynuyor sen gidip çinle fil dişinin maçının veriyorsun.bu turnuvanın en kötüsü olmayı şimdiden başardın ntvspor tebrikler.
günde en fazla 3 maç yayınlamasını geçtim, saçma sapan maçlar yayınlıyorlar. insan sırf izim grubumuzda diye yunanistan-fildişi ızdırabı çektirir mi ya? bari başabaş geçebilecek maçları gösterin de onlardan zevk alabilelim ama bize yunanistan'ın yaptığı 40 sayı farkı gösteriyorlar. boş tribünleri gösteriyorlar. gösterin litvanya maçını, ispanya maçını, fransa maçını adam olun artizlik yapmayın!
doğru bir konu başlığıdır. izmir grubundan şuana kadar maç yayınlamadılar ki izmir grubu ispanya gibi bir ülkenin ancak 3. olabileceği bir grup haline gelmiştir. izmir'e, istanbul'a veya ankara'ya uzak diye canlı yayın aracı veya spiker göndermek pahalı oluyor sanırım. gün geçtikçe değer kaybediyor ntv insanların gözünde. bakalım nasıl toparlayacaklar.