bugün

istanbul 102.8'de yayın yapmakta radyo istasyonu.
Kaliteli tivi yayımcılığını, radyo bünyesine klasik ve caz müzik eşliğinde yansıtan, cıngılı kulağı rahatsız etmeyen tek istasyon.
(bkz: radyo eksen)
ankara 104.7'den yayın yapıyor. bir çok programı tv ile ortak olarak yürütülmektedir. evden ntv izlerken dışarı çıkmanız gerektiğinde izlediğiniz programa arabadan dinleyerek devam edersiniz..
bursa da 97.4 frekansından yayın yapan televizyonsuz günlerimdeki vazgeçilmezim.
voice of america,bbc radyo gibi önemli radyoların yayınlarını içerir.
beyazı,şahanı,barlas&kongarı canlı yayınlayan radyo.
iyidir hoştur kalitelidir, aldığı reklamlar ile kendinden tiksindirmiştir artık. yeter yav, ne zaman açsam 15 dakka reklam. 1-2 sene öncesini mumla aratan kanal. bir de şey başladı şimdi (bkz: işe giderken)tam akıllara zarar.
geceleri radyoda verdinin la traviatasını ya da la campanellanın liszt yorumunu duymamı sağlayarak beni heyecanlandıran nadir radyolarımızdan bir tanesi..ayrıca (bkz: borusan müzik merkezi)nin cd arşivini kullanmaktalar..evet parça sunumlarında abukluklar olabiliyor bazen ama sanırsam klasik müzii daa piyasa hale getirmek gbi ulvi bir amaçları var..saygı duyuyorum..bir de caz programı vardı neydi o..
klasik ve caz yayin kusagi ile takdir ettigimiz radyo istasyonu.
gece yarısı saat başı haber verip klasik müzik yayınının içine eden radyodur. haberler 15 dakika sürmekle kalmaz, her seferinde banttan aynı haberi dinleterek insana gına getirirler.***
ana haber bültenini kaçıran insanların haberleri ögrenmek için dinlemesi gereken radyo kanalıdır. haber olmadıgı zamanlarda genellikle klasik müzik vardır ki müzik dinletisi yanında bilgiye de sahip olursunuz.
uyumadan önce hafif sesi açılarak, klasik müzikle uyuma şerefine erişilir. yeter ki, günü tutturulsun. aksi taktirde, cazla uyumaya çalışmak başarısızlıkla sonuçlanır.
düzce'den de dinlenebilmesini istediğim, kaliteli radyo kanalı. ayrıca :

(bkz: bbc türkçe)
28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçında fenerbahçe'nin ilk golünden sonra oley oley oley diye marş çalmışlardır. her ne kadar oley.com'un reklamı da olsa, oldukça rahatsız edici ve itici geldi.
an itibariyle telefondan maç anlatan radyodur. tuş sesi gelmiştir efendim.
nefes egzersizleri yapmamış spikerlerin olduğu radyodur. adam nefessizlikten ölüyodu lan sesi gitti geldi. *
saat 20:26 da yayındaki aksaklığın stadyum şartlarından kaynaklandığını açıklayan radyodur. harbi fena cızırtı yapıyor he.
gün itibariyle 16:00 da twitter fenomeni olan cerilevisin katılacak olduğu radyodur. bedük de varmış. dinleyelim bakalım neler olacak.
yayın formatı güzel, netten yayını kötü radyodur. teknik birime selamlar.
kış günü içinizi ısıtan kültürel ağırlıklı söyleşilerle kalbimizi kazanan radyo.
radyoculuk tarihini tekrar yazan radyo şeysi. özellikle "benim enlerim" adlı programda harikalar sunuyorlar. yetmedi mi? işte sizin için geldi. "cinayet masası" , klasik zamanlargibi über üstü radyo programlarını kendi bünyesinde barındıran yayın kuruluşu. Laterna programını saymıyorum bile. sırf bu radyo çıktığında arabadaysam çevre yolunu ve trafiği seçiyorum. düşünün o kadar ihtiyaımız varmış. tavsiyemdir.
ahmet ümit'in polisiye maceralarını bir nevi radyo tiyatrosu kıvamında dinleyicilerine aktaracak olan kültürel radyo kanalı. aynı zamanda muhteşem yüzyılın ses versiyonu da bu radyoda mevcuttur. her saat haber, klasik müzik, stereo ses çıkış gücü gerçekten çok kaliteli bir haber radyosu.
cıngılı mükemmel olan radyo kanalı.

dadadadadaaaaaa müzikten sonra karizmatik sesli bir abi ntv radyo demiyor mu? mükemmel.
Hiç şüphesiz türkiye'nin en kaliteli radyo kanallarından biridir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar