bugün

android'in kendi launcherine oldukça benzeyen, ama bir kaç ek özellik içeren; ayrıca şarj konusunda daha verimli çalışan launcher.

google play'den ücretsiz sürümü indirilip kurulabilir. paralı sürümle arasında pek uçuk bir fark yok.
https://play.google.com/s...coilsw.launcher&hl=tr
1 aydan uzun süredir kullanıyorum, tavsiye ederim.
Bu tarz uygulamalar daha fazla özellik sunsa da, nedense bir türlü alışamıyorum ve belli bir süre sonra kaldırıyorum.
ram kullanımı konusunda en az ramı kullanan launcher olarak öne çıkan uygulama.

prime versiyonunu alacağımda 60 kuruşa faalan düşsün onu bekliyorum.

takip eden bir arkadaş var mıdır kaç ayda bir indirime giriyor ?
lucid launcher'ın yanından bile geçemez. hiçbiri.
Hiçbir zaman cep telefonumdan eksik
olmayan launcher. Hızlı, sade ve kullanışlı.
Daha iyisi yoktur. Bi de smart launcher iyidir. Diğerleri fos.
Apk indirmeyip para vermek ayrı bir huy yani. Apk kurdum beleş ohh.
Derleyip toparlar telefonu fakat touchwiz deki gibi bildirim gelen programın üzerine bildirim simgesi koymaması eksisi. .
Ben uzun zamandır kullanıyorum hatta başka Android telefon elime geçince garipsiyorum o derece alışmışım. .
yıllardan beri ekonomik şartlar ne olursa olsun fiyatı 10tl'ye çakılan, ne azalan, ne de artan, android camiasının geliştirilmiş en iyi launcher'larından biridir. özellikle ram kullanımının az olması, arayüzünün de saf android arayüzüne göre tasarlanması, onu güçlü bir launcher yapıyor.

6.0 sürümü çıkmadan önce eski telefonumda kullanıyordum. (bkz: samsung galaxy alpha) 5.1 sürümü gerçekten çok kullanışlıydı. 6.0 sürümünden sonra tarzıma uymayacak ki, arayüzünü beğenmedim. ayrıca eskiye nazaran sanki daha bir düzensiz gibime geliyor. zaten ondan başka launcher'da hiç kullanmadım. cihazın standart launcher'ıyla devam ettim. şuan ne alemde bilmiyorum, yıllardan beri kullanmıyorum. belki arayüzü yine güncellenmiştir. fiyatı aşırı ucuz. farklı bir launcher'a ihtiyacınız varsa, 10tl'cik vererek edinebilirsiniz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar