bugün

iphone'a alternatif olarak nasıl bu telefon üretildi hala şaşkınlık içerisindeyim. Zaman zaman kendiliğinde galeyana gelip kapansa da hoş bir telefondur.
kesinlikle en kötü dokunmatik ekran dalında oscar'ın en büyük adayıdır.
kızılayın ergenlere dağıttığı telefon.
nokia 'nın 3.2 inç lik ekranı olan ceptelefonu.
güzel bir telefon denebilir,havalıdır.dokunmatik ekrana yeni geçenler uzak dursun diyeceğim bu telefon için,evet acı tecrübelerim var.
yeni alındığında mağradan yeni çıkmış kankalar tarafından bir dakika'da 3310 görünümüne kavuşturulur.o yüzden dikkat bu kişilere dikkat '-kanka şimdi peder arıcak yaww' ayağına yatılabilir.3.2 mp kamerası ile gayet şukela resimler elde edilebilir.internet'te gezmek isteyen cep'te net hastasıdaşlarım için ideal olacaktır.
1 yıla yakın süredir kullandığım, ve bir daha nokia kullanmama yeminleri ettirmiş olan işkence aleti. Şarj'ı bazen 1 gün bazen 4 ile 5 gün arası gitmesine mi bozulursunuz, modemin yanında bile internete bağlanamayışınıza mı kıllanırsınız yoksa kafasına estiği zaman sizin yapmaya çalıştığınız işlemi önemsemeden "sen bi bekle kendime reset atayım sonra hallederiz senin işini" havalarında takılmasına mı sinirlenirsiniz bilemem ama ben en çok kullanılmasın sadece süs olarak dursun diye koyulan kalemine uyuz oluyorum. düşünün dokunmatik telefon yapıyorsunuz ve rahat kullanılsın diye kalem koyuyorsunuz ama o kalemi biraz kullanınca yeri gevşiyor ve kayboluyor. sizi yenisini almak zorunda bırakıyor. telefon kullanmaya başladığım günden bu güne hep nokia kullandım ama artık bitti. buradan 5800 almak gibi düşüncesi olan yazar, okuyucu mod fark etmeden herkese sesleniyorum 2 kere daha düşünün. evet fiyatı akıllı telefon pazarı içerisinde en uygunu olduğunu düşündürebilir sizlere ama sakın aldanmayın. ben çektim * sizler çekmeyin diye bu satırları yazmayı uygun gördüm.
navigasyonu ve gündüz foto çekimleri hariç beş para etmeyen telefondur. bir hafta kullandım mecburiyetten ve iphone'a alışmış birisi olarak o dokunma(ma)tiği kanser etti beni. dokunmatik telefonda, mekanik tuş kilidi yapmak ayrı bir aptallık. kalemi desen, iki günde yalama olacağı belli. tek güzel tarafı navigasyonu çok başarılı idi. sanırım başar soft'UN HARiTALARINI KULLANIYOR. benim iphone'da tomtom vardı ve bazı yerlerde sapıtıyordu, 5800'ın haritası ise hiç yanlış götürmedi. yine de 1 hafta işkence gibi geçti bu telefonla.
herkesin elinde bir adet olan yakında 3310 rekorunu geçebileceğini düşündüğüm bir telefon.
(bkz: dokunmatik atm)
yalama olduğu için kalemini kaybettiğim canım telefonum. Ulan bunun böyle olacağını hiç mi akıl edemediniz? Insan adam gibi bişey yapar.
Dokunmatik değil basmatik telefon.
kızılay dagıtmıs gibi herkeste olan ,basmatik,düştükce kırılmayan telefon.
yeni nesil 3310. bir tek zerda melodisi eksik.
radyasyonundan insan manyak olsa da harika bir telefondur. ayrıca ovi stora a giren çıkamaz***
(bkz: çöp)
film izlerken aniden kapanıp açılan telefon.
ilk çıktığında gitti gidiyor vasıtasıyla 999 tl ye iyi kazık yediğim telefondur. Herneyse durum o değil.

Şimdi dokunmatik ekranını değiştirmem gerekiyor bu zamazingonun. Ama dokunmatik ekranın kablosu nasıl çıkarılıyor bilmiyorum. Bilen gören biri varsa bi zahmet beni bilgilendirsin.
kendi kendine kapanıp açıldıkça parçalamak istediğim telefon. artık üç kişiden birinin elinde mutlaka görüyorum, ne heveslerle almıştım oysa.
siyah rengi nadir kırmızı ve mavi rengi ise herkesin elinde bulunan telefondur. Kim ne derse desin iyi telefondur. Kusura bakmayın paşam 480 TL'ye neredeyse ayfon özellikli bir telefonu sen yap 20 TL'de bahşiş bırakacağım.
dokunmatik değildir, dürtmatik bir dijital takozdur.
önerilmez...
kötu yönleri;

internet kullanımında yapılmak isteni yaparken kastırmasına ragmen bir şeye bakıp cıkmak için idealdir.
Onun yanında arkasında plastik zımbırtı kullanılsın yada kullanılmasın bir şekide yalama olup cıkartılarak kullanılıyor.
Ayrıca fazla mesaj ceken biri için tavsiye edilmez cunku tus takımlı telefonlarda bakmadan mesaj yazılırken bu telefonda yapmak cok güç oluyor.

iyi yönlerine gelince;

- telefon gayet hızlı bi yavaslama yada kasma olmuyor
- butun uygulamalar sorunsuz acılıyor
- kulaklıkla muzik dinlerke bangır bangır olmasada hatırı sayılır bir sesle dinlenebiliyor
- telefon hor kullanıp baya bir düşmesine rağmen telefon hala sağlam *- bir telefon olarak vidyo cekimi harika
herkeste olan telefon. samsungun e 250 si gibi bi şey oldu.
almayın size abla tavsiyesi. kaçın kurtarın kendinizi. daha demin yere düştü ve kapağı kırıldı. dahada nokia alırsam çaylak kalayım.
piyasada hala 450-550 tl aralığında fiyata sahip telefon. bu fiyata daha güzel bir telefon alınabilir. hala alan var mı merak ediyorum.
hem nerdeyse herkeste olduğu, hem de ufak bi sıcaklık artış/düşüşünde kendi kendine kapanan bir telefon olduğu için alınmasını tavsiye etmediğim telefondur.
birde şöyle bir inceleme videosu mevcuttur :
http://www.donanimhaber.c...smusic-video-inceleme.htm