bugün

evet efendim, bilindiği üzere artık son çıkan cep telefonları hep ' android ' işletim sistemi üzerinden çalışmaktadır. Ancak bir zamanların o efsanevi markası olan ' nokia ' bir türlü geçmemekte ısrar etmekte, neden böyle bir politika izledikleri bilinmemektedir. Geçse satışlarını ikiye katlar diye düşünmeden kendimi alamıyorum. Symbian denen kıytırık sisteme hapsediyor insanları çok yazık. Samsung, Htc, Lg ve yeni yeni parlamaya başlayan Huawei gibi markaların arasında kaybolacak antika bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
eşşek inadı
keçi inadı
hayvan inadı. sanki androide geçse ölür. tam tersi dirilir. ama nokia yöneticileri o kadar kör ki bunu düşünemiyorlar.
nokianın android düşmanlığı vardır, bunu bütün dünya bilir. Şimdiye kadar nokia android telefon çıkarmadı, şimdiden sonrada çıkarmaz.
basamak atlayarak windowsa geçeceğinin göstergesidir. Lan millet symbianı beğenmiyor amk biz hala javaya talimiz. inşallah şu google androide geçer de biz de rahat ederiz. Şöyle bir tuşlarla çalışan, dokunmatik olmayan androit destekli nokiamız olsa güzel olurdu.