bugün

salaktır.

yılbaşı yeni yılın başlangıcıdır. her yerde ve her dinde kutlanır.
noel ise hz isanın yeniden dirilmesi için hıristiyanların kutladığı gündür. tarihlerinin yakın olması yüzünden aynı sanılmaktadır.
yanlış hatırlamıyosam noel aralığın sonu gibidir ve bu yüzdende hristiyanlar da 20 aralıktan sonra 15 gün kadar iş yerleri falan tatil olur.
Bilgisizdir. Yılbaşını kutlamak niye günah olsun arkadaşım? Topu topu hafta başı, aybaşı gibi bir sembol. Senin günah kavramına göre sözlüğe yazman da günah. Sebebi? Yok günah işte, ben dedim günah oldu.
salak değil bilgisizdir.
zaten striptizde bir danstır. striptizci de sanatçıdır. tabi.
Fark etmiyor. Muslumanlarin ikisinde kutlamasi caiz degildir.

Hristiyan inancina gore, Noel hz isanin yer yuzune inmesidir.
atatürk olmasaydı yılbaşı kutlamayacağına inanır.
makarna ile beslenmenin yan etkisi.
salak değil cahildir öğrenmeye istekli olmayandır. *. hatta ve hatta şunu da bilmez mesela şükran günü noel ve yılbaşı birbirinden ayrı şeylerdir. bilmiyorsanız öğrenin cahil müslümanlar, evet.
güzel ülkemizde hemen hemen her köşe başında ve sosyal medyada denk gelinen salak insandır.

noel: hz. isa'nın doğumunu kutlar insanlar.
yılbaşı: basit bir rakam değişikliğidir kutlanan.

bu ikisini aynı şey sanan ve yılbaşı kutlamalarını hristiyan adeti bilen sığırlar da dahil olmak üzere herkese mutlu yıllar dilerim.
Sözlükte de bol bulunan salaktır.
gerçekten salaktır.
türkiye'de noel babalar yılbaşında ortaya çıktığı için karıştırılan ancak karıştıranın yine de salak olduğunu gerçeğine vakıf olamayan salaktır.

ayrıca incil'de yılbaşında sabaha kadar eller havaya yapın, için, sıçın yazdığını sanmıyorum.
türk dizilerinde bile rastlanan cehalettir.
sözlükte de var böyle tipler.
noel 25 aralıktır. yılbaşı ise 31 aralıktır.
gerçekten salaktır.
Sığırdır.
Noel 25 aralık yılbaşı 1 ocaktır.
vardır öyleleri bizim memekette. yurdum insanı işte.
geri zekalıdır. ancak miladi takvimde yıl zaten isa nın doğumundan başlatılır.

çokta uçuk değil ama hrisityanlıkta net bir gün yoktur. hatta nerede doğduğu bile tartışmalıdır.

la zaten melek görünüp yusuf a yenge bana emanet diyor(yusuf eşi) sen rahat ol diyor.

sonra çocuk doğuyor işte.

25 aralıktır, 1 hafta sürer.

zaten mitraizmde de aynıdır bugün. kökenleri farklı yani.
l nerde yaa diyesim geldi.
kim kafirlerin dini bir vecibe olarak yerine getirdiği batılları onları taklid ederek yerine getirirse onlardan olur. bu kaide çerçevesinde noelmiş yılbaşıymış farketmez. kılıf aramanıza gerek yok biz onlardanız diyin geçin. biz müslüman değiliz deyin geçin. içki içmek haramdır ama içkiye kılıf bulup helaldir demek kafir eder. gerçi kime ne anlattıysam.
bilgisizdir, cahildir.
var böyle salaklar.

noel: 25 aralık'ta hz. isa'nın doğumu için kutlanır
yılbaşı: 31 aralık ve 1 ocak'ta yeni yılın gelişi için kutlanır.