Şikayet var vb. siteler ve forumlarda sürekli karşıma çıkan bir şey. Anladığım kadarıyla danışmanlar baya sıkıntılı olsa gerek. vakıf okullarının ciddi incelenmesi gerekiyor bence. zira şikayetlerden birinde geçiş yaparak gelen bir öğrencinin dersini saymamak için şöyle diyordu "Senin müfredat yılında bu ders gözükmüyor" ilginç olan şey saymadıkları dersi ders seçiminde seçebiliyormuş öğrenci. Buradan bu okulun para için öğrencilere ne eziyet çektirdiğini görebilirsiniz. Normal bir okul olması için ekiplerinin baya revize edilmesi gerekiyor sanırım. Ayrıca kdv iadesini yapmadığı için şuanda binlerce öğrencisi mağdur durumda. Allah yardımcıları olsun...
bunlara atılan en büyük kazık okulun adının "nişantaşı" olduğuna aldanıp kaydolup kampüsün "esenler" de olduğunun öğrenildiği andır şüphesiz.

paris diye yola çıkıyorsun bağdat ta indiriyorlar. tam bir post modern banker bilo.
ayrıca şuan merak edip incelediğimde lisans programları ön lisans kadar ders alıyor diyebilirim. Normalde ingilizce-1, ingilizce-2 diye dersler olur. Bu okul kadro eksikliğinden olsa gerek her döneme 3 tane ingilizce dersi koymuş zorunlu olarak. 2 ders bölümle alakalı ders alabiliyorsunuz şaka gibi. Kesinlikle uzak durun.
Biri de (bkz: Burhan altıntop) olan mağdurlardır.

-Bende zengin çıcığıum bende üniversite okudum.

-ıma beni niye dışlıyılarki? ben de nişantaşı cıcıgıyım!!
nişantaşında olmayan ama ismi nişantaşı olan üniversite falan.