bugün

sosyal medyada gururla paylaşılan ilginç video.

https://twitter.com/nasip...tatus/1510547165554302977
Salakça bir hareket olmuş.
Anancı damattır.
ilk adımda çuvallamıştır.
kral oidipus sen misin ?
Nişanlı kıza apaçık mesajdır kaç kurtar kendini..

Anne de ne meraklıymış oğluyla dansa. Anne de hatalı önce nişanlısı ile dans etmesini söyleyebilirdi. Kızcağıza nispet yapar gibi dans hiç hoş olmamış. Nişanlı kız ben olsam ananı da al git derdim.
görsel
Hadiii kız iyi durumu bozmamış valla. Şimdi ilk vadede sıkıntı yok ama arabada kim ön koltuğa oturacak krizi gelecek gibi. Kesin gelir yani.*
Üzecekseniz kadınlara yaklaşmayın.
Benim zoruma giderdi.

Ama susardım sanırım ya, müsait bir zamanda güzelce dile getirirdim.

Utanç dolu hissederdim kesin.
Bu damattan her türlü şey beklenir. Kızın yüzüğü atıp ananıda al git demesi lazımdı.
Böyle hareket eden erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. Anneye olan sevgi saygı böyle ahmakça, böyle salakça gösterilmez. Birini aşağılayarak diğeri yüceltilmez.
Aslında damadın anacı olmasına takılmadım ben burada. Olabilir annesiyle de dans edebilir, hiç sorun değil. Lakin nezaket, görgü, saygı sıfır. Nişanlını masanıza oturtursun sonra gider annenle dans edersin. Kızı afedersin bilmem ne gibi ortada bırakmak ne demek. Hıyar.
Bunların sikişmesi yasaklanmalı.
Yanlış yapan damattır. Kız nasıl üzüldü kurabiyem..
(bkz: peyk)
yani anneni de kaldır tabi kardesim ama kız orda göt gibi bırakılmaz yuh yani.
Hoş bir davranış değil. Annen de önemli tamam ama saygısızlık yapmışsın kıza.
Herkese yerini gösteren koca yürekli damat
üç beş altın taktığı kezoya sen kimsin parası neyse verdik

Benim için en önemli kadın anam dır demiş yürü be koçum benim.
yani ne salak salak hareketler bunlar. gördükçe yorumlamaya, bir şey yazmaya bile tiksiniyorum. şov yapmak için denyolukta götünü yırtan bir millet oluyoruz gün geçtikçe amk.