bugün

Zall efendi sevmez böyle şeyleri. Zaten parayı seçimden seçime çomar troller sayesinde kazanıyor. Bir de oytulmuşkaran abimizle sidik yarışına girilmez. Bir "evet." yapıştırır. -Yersiniz siliği- Biz eskilerin "Format- ı âli Ulu" dediğimiz sözlük kuralları, şimdilerde modların iki dudağından çıkan sözler oldu. S..ilmiş Sözlüğün adaleti olmaz!
Bir bildirge.

imzalayın ulen. (bkz: #32589199)
Şu an gözlerim doldu.

görsel

Bugünleri de gördük çok şükür.
Bu uygulamayı getiren moderasyona en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
işte bütün isteğimiz buydu.
Helal olsun.
atama bekleyen almanca öğretmenlerinin, bakanlığın kapısını aşındırdığı gibi, sürekli buraya entry giriyorum. sözlükte ne kadar çok ''öhöm öhöm nötölöklö öntry östöyöröz'' diyipte nitelikli entry düşmanı olan yazar var.

(bkz: beyaz zambağın hikayesi)

yukarıda kitap benim ''nötöklö önrty' im'' hadi bakalım sayın yazarlar.
arada tavsiye üzerine entry girdiğim fakat faydasını göremediğim bildirge. burada yazan yazarlar pek samimi gelmemeye başladı. (bkz: beyaz zambağın hikayesi) adında paylaştığım kitabıma hiç destek göremedim. arada up layacağım umarım gözden kaçmıştır ve ilerleyen zamanda faydasını görebilirim.
destek veren müthis yazarların ilk entry'den editle kaldirildigi liste.
kendimi kullanilmis gibi hissediyorum. bundan sonra y.rak, k.rek entryler giricem. evet.
nitelikli yazar istiyoruz diye değiştirilmesi gereken başlık.

yemin ediyorum tiksiniyorum şu ikiyüzlülükten.yıllarca sen kürt, eşek, hewal muhabbeti yapıp ortalığı provake et, bir dünya insanın kalbini kır. sonra gel nötölöklü öntry östöyörüm yap.

önce bunu istemek için nitelikli olmak gerekiyor. aylardır yapılan goygoyu görüyor bu gözler. kimi kandırıyorlarsa.
(bkz: beyaz zambağın hikayesi) nitekli hikayeme destek istiyorum sayin nitelikli entry isteyen yazarlar.
(bkz: yine mi siz lan)
Çünkü haklıyız.
Buyrun;

görsel
nitelikli entry istemiyorum nitelikli insan istiyorum.
ergen hezeyanıdır..
takılmayın gençler siz, kafanıza göre takılın..
suç kesinlikle moderasyonda değil elbet.
suç niteliksiz entrylere prim veren yazarlarda.
ama moderasyonun da bunun önüne geçmesi gerek.

bakın sadece ve sadece yazıklar olsun diyorum sizlere.
uludağ sözlükte 28 mayıs 2016 dünün beğenilen entrysi, buyrun;
görsel

diyecek tek sözüm hepinize yazıklar olsun.

bu entrye oy verip bu entryi(aslında entry falan da değil) dünün en beğenileni yapan uludağ sözlük sakinleri, kalitenizi göstermiş oldunuz tebrikler.

konuyla ilgileneceğini söyleyen sevgili moderasyon, hiç olmazsa geceleri bir bakın nasıl entryler giriyor istatistiklere diye. çok mu zor lan? çok mu zor, sadece 5 dakikanızı alır.

kime anlatıyoruz. yazıklar olsun...
nitelikli entry isteyen yazarlar , nitelikli oldugunu dusundugum (bkz: beyaz zambağın hikayesi) kitabimi okuyup, okutturmanizi tavsiye ediyorum. nitelikli hikayemize sahip cikalim.
nereye bildiriyoruz ? kamuoyuna mı ?
Nitelikten kastımızı hala idrak edemeyen ve sırf kişisel husumetlerinden dolayı eleştiren arkadaşlar var.
Bunlar hep vardı ve olmaya devam edecekler. Bunlar gidecek yerine yenileri gelecek ama bu tipler hep çevremizde olacak ne yazık ki.

Evet nitelikli entryler istiyoruz burada bunun için de mücadele edeceğiz.

Ama bazılarına göz yumuluyor ya da gözden kaçıyor.
Şu arkadaş misal, sabah sabah sol freyme resmen tecavüz etmiş.
görsel

Bir başka yazar da geceleri gelip foto atıyor, sonra attığı fotoları siliyor ama entry yerinde duruyor. Böyle oldumu da o entry çöp, sözlük veritabanı da çöplük oluyor haliyle.
Buyrun;
görsel

işte bu bildiriye karşı çıkanlar Uludağ sözlükte bu tip entryler görmek isteyenlerdir.

Sevgilerimle.
(bkz: beyaz zambağın hikayesi) alın size nitelikli giri. desteklerinizi esirgemeyin.
(bkz: protest sıçtı bez getir)

Yine bir prim amaçlı protest saçmalığı.
protest sanayici başlığı açıp kaçtı arkasında durmuyor efendim. imza atan yazarlar, ekine imza beyannamesi koyması gerekir yoksa bildirge yönetim tarafından dikkate alınmayacaktır.
ele verir talkını
kendi yutar salkımı.
anın görüntüsüne karşı çıkanların ( bende çok savunucusu değilim. nasıl yapılırda bilmem) bütün sosyal medya araçlarını yaygın olarak kullandıklarını zannediyorum.
Kesinlikle destek verdiğim bildirgedir.
Entry içeriklerinde daha minnoş kediler, daha bakımlı eller, daha güzel kızlar, daha yakışıklı erkekler, daha renkli saçlar görmek istiyorum.
Görsel ve işitsel medya içermeyen entryler de tamamen yasaklanmalı.
Not: iş bu entry içeriğiyle çelişmesin diye zorunlu görsel eklenmiştir.

görsel
merhaba ahali. uludag sozlugu temsil etmek ve kendi arastirmalarimin meyve verdigini gormek amacli, bir arkadasimin yasadigi olaylari kitap yapip yayinlamaya karar verdim. yayinevine hikayenin bir kismini gonderdim ve onay aldim. fakat sorun; yayinevinin %8 telif vermesiydi. benim kitabimi 25 tl ye satan sahislar bana ortalama 2.25 kurus verip emegimi somureceklerdi. bende bunun onune gecmek amacli, hikayemi siz degerli yazarlarla paylasmaya karar verdim. destek olur , elestirir, mesaj atar, olumlu olumsuz oy verirseniz sevinmekle kalmam, size minnet duyarim. simdiden tesekkurler. bu sozlugun yazarina ve o yazarin elinden cikmis kitaba destek verip, arkasinda duracagindan eminim.
(bkz: beyaz zambağın hikayesi)
Bir bildirgedir. Afedersiniz kaba etimin bile güldüğü bildirge. Önce bir formatı okuyun hangi girdiye format dışı girdi denir öğrenin. Sonra kedi köpek çiçek böcek fotoğraflarına verdiğiniz mücadeleyi sözlükte açıkça terör örgütü propagandası yapan yazarcıklara karşı verin. Sözlükte sözlük içi Diye bir kavram var.
Sözde bildirgedir. Nitelikli arastirmayi google'dan arama zannedenlerin yazdigi yazi.
Not: okumadim.
Edit: protest abi selamlar, saygilar. Sen digerleri gibi degilsin.
Niteliği girdiğine bağlı .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar