bugün

küçük harflerle yazınca da emocu cümlesi gibi oldu.

qardeshim nabıon xd
bir depo ile ingiltere`nin bir ucundan diger ucuna gidilebilecek tek araba.
Orta sınıf gelin arabası.
3 yıl önce sıfırını 112 bin liraya aldığım bu arabayı 3 yıl kullandiktan sonra şuan 230 bine satabiliyorum. herhalde turkiye ekonomisi hakkinda cok sey anlatiyor bu.
2012 modelini defalarca kullandığım araç. donanım olarak tatmin olmayan arkadaşlar boş versiyonuna biniyordur diye tahmin ediyorum. hız sabitleyici, geri görüş kamerası, bilumum sensörler, panaromik cam tavan vs vs. debriyajı bana sert gelmekle beraber gaz pedalı oldukça iyi geldi. direksiyona diyecek yok resmen insanın elinde akıyor. 1.5 dizel versiyonu oldukça rahat konfor açısından. boyutuna göre iç hacmi segmentine göre diğerlerinden çok az olmakla beraber belki bir adım geride. yerden yüksek olması da ayrıca avantaj. ve yine aynı donanım aynı segment araçlarda alabileceğiniz o paraya en iyi araçtır. ve araba biraz performans yaptıkça kendini bulur.
japon üretimi ş.içi suv klasmanında otomobil.

Bugün ankara baykoçlar nissan bayiisinden randevuyla da olsa test sürüşü yapma şansı buldum.

Artıları ; dış hatları güzel ford kuga ile çok benziyor ama güzel yakışıklı sayılır , ledli farlar güzel , uzun farlar yetersiz , arka 3d stoplar arabayı olduğundan kalın gösteriyor , iç plastik aksamı normal orta kalite , motoru oldukça ekonomik , ses ve multimedya sistemi yeterli , pratik çözümler var bardaklığın yeri değişmiş mesela eski kasasına oranla güvenlik önlemleride artırılmış.

Eksileri ; üzülerek söylüyorum ki bu aracı kullanırken zevk almadım , 120 km/s saati geçtikten sonra toyota rav4 deki gibi yol sesi direkt içeride , dizel renault clio motoru araca hantal kaçmış olmamış atik değil , döşemeleri daha konforlu olabilirdi , ilk çıkan kasasının daha rahat koltukları vardı , araç popülerleştikçe ufaktan kaliteden ödün vermişler galiba.
bir emo'ya araba tasarlatıp isim ver deseler verebileceği en uç ismi vermiş gibi duran model. *
Sınıfına göre çok pahalı olmayan güzel bir araba değişik seçeneklerinin olması extra avantajı.
4 çekerli türbanlı götürgeci.
nerde görsem bir türbanlı abla kullanıyor onu.
heroes dizisinin 2. sezon sponsorluğunu yapmıştır.
(bkz: kaşkay)
(bkz: kaşkaylar)
2012 yılında gelecek modellerde ön,arka ve yan görüş kameralarının sunulacağı crossover.ayrıca 2.0 litre dCi dizel ünitenin yerini 1.6 litrelik 130 beygir gücündeki turbo dizel dCi ünite alacak. Ötv artışından sonra sevindirici bir haber.
ismini iran'ın Fars eyaletinde yasayan göcebe türk kavimi kaskay'lardan alan 4x4'mus kendileri.
(bkz: http://www.hurriyet.com.t...r/8846490.asp?yazarid=233)
dıştan güzel, içten bombok araba. iç dizaynı ve malzeme kalitesi yerlerdedir maalesef...
kullanımı rahat ve az yakan bir araba. almayı düşünenlere tavsiye olunur...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar