tekken ablalarındandır kendisi.

http://www.mtv.com/games/...h_it/death_by_degrees.jpg
ps de tekken oynarken kullandığım yegane karakterdir. zamanında mecburiyetten sonraları kombolarını öğrenince gönüllü olarak kendisini seçmişimdir. ve devamında da bugüne kadar totalde hiç kaybetmemişimdir bu kadınla. nedeni ise nina yı seçmemden dolayı hafife alınmam ve rakibin dayağı yedikçe öfkesine hakim olamamasıdır. * ayrıca bu yüzden kendisine arkadaşlarım tarafından bolca küfredilmiştir. * * * *
inşallah beyaz tenlidir.
J yide koyalım ninja olsun .
masaj seven yazar. ellerim şifalıdır. bilgilerinize.
Ne comboları vardı.

Kardeşi anna williams vardı bi de. Sırf estetik bir karakter olduğu için oynardım.

Hiç unutmam kış aylarında çok oynardım. O sene ne zaman okulu kırsam bu oyunun başında ya da sims oynuyor olurdum.

Ağzımda çikolata tadı, burnumda vanilya kokulu ev parfümümüz, içimde okuldan gelecek telefondan kaynaklanan anlamsız endişe...

(bkz: tekken oynamayı özlemek)
Nasıl bi adamsın lan sen.

https://m.uludagsozluk.com/e/35261605/
Son girdikleriyle hala nasil yazdirilip silik edilmiyor sasirilan turu bozuk.

Zenciden sonra sira bunda.
terbiyesizdir.
e bu artık orospu çocukluğu..

birisi..
yazdıklarında haklı olandır. ben de aynısını derdim.
Tekken deki nina'nın adına leke sürmüş yazar. Tez zamanda uçurula...
En kisa surede belediyenin bok cukurunda can vermesini diledigim mahluk.
terör destekçisi. potansiyel katildir.
peçeteden kurtulmuş hücre.
sözlükte yazan terörist.
insanlıktan çıkmış.
Oldum olasi hicbir canlinin ölümüne içten içe de olsa sevinmedim. iyi ki öldü hak etti demedim. Ama artik o denli aciyor ki içim.. ölenlere değil sadece, öldürenlerin acizliğine de degil, tüm bunlar olurken soğukkanlilikla o buz gibi ve iç burkan ölüme bakip iyi oldu demesi yetmez gibi bunu kendine keyif malzemesi yapanlara üzülüyorum. insan görünümlü mahluklar olmaktan öteye geçememelerine acıyorum. Acizliklerinden nefret ediyorum. Ölsün demek gelmiyor içimden, onun kadar olamiyorum ama içimden hic de iyi duygular gecmiyor.
Ölen kim olursa olsun bu vatan evladıdır ve ciğerimizi dağlamıştır. ister sağcı olsun ister solcu ister batıcı ister doğucu. Bu ülke topraklarındaki her insan bizim canımızdandır kanımızdandır ve bu vicdansızın yaptığı akla hayale sığmayan bir şeydir. Seni vicdanınla başbaşa bırakmak lazım tabi varsa.
ayık ol, akıllı ol anladın mı?