Kendi nickinin başlığını kendisi açan yazar.
herkes akıllı olacak, sınırlarını bilecek dediğim yazar. sen bana çaylak attırırsın ama ben silik attırırım adama....
çok ezdiler ama dayanamadı sanırım nickini sevdiğim..

hep kalbimizde kalacaksın bebeğim,
hoşça kal..
Kimbilir kimin feykiydi...
Vuhu silik yemiş işte benimle uğraşmanın sonu budur.
Yakında hortlar bu kezban sindiremez.
silik yemiş yazar. rip.
" Benimle oynama söyledim sana, Şansını zorlama, uğurlar olsun... "dediğim yazarımsı.....
Caylakligi bittigi gun tekrar caylak olacak yazardir.
Bosuna bekleme bebegim...
hala çaylak olan yazar. inş ders çıkarıyorsundur yaptıklarından inş amin. diğer yaramazlıklarını da duymadım sanma. kulağıma geliyo.
11. nesil çaylak.

en azından bir hafta dinlenmiş oluruz diye umuyorum,
döndüğünde de belki rehabilite edilip topluma kazandırılabilir..
son zamanlar da aldığım en iyi haber.bunun çaylak olması.

uzak durun bundan.bakın sadece ve sadece uzak durun.
özel mesaj yoluyla hakaret ettiği için çaylak olan yazar. bu insanı formatın içine ettin diye bir kaç hafta önce uyarmıştım. sonra taktı bana özel mesajla hakaretler falan ama kendisi formata uyularak nasıl entari girilmesini öğrendi sayemde. şimdi sırada hakaret etmeme 101 dersi var. hadi bakalım.
bize bunu niye yapmış olabilir ki?
çaylaklığı resmiyet kazanmış kırık kalem.
hadi bakalım.
Çaylak olmuş ahahahhahahha.
Öyle önüne gelene fake diyip milleti şikayet etmek neymiş canım.
Umarım süresiz çaylak olmuştur.
Çaylak edenin ellerine sağlık.

Bir yazar.
11. nesil çaylak yazar...

bu daha başlangıç....
Dün gece mesajlaştık. azra akın ablaya olan sevgimi hor görüp muhabbeti o açtı. ama sonra kaçtı.
en büyük fanım.
Aranızda daha önce cinayet işleniş varsa rica ediyorum buraya da bakar misiniz?
(bkz: bu kizi niye seviyrim biliy misin serpil)
(bkz: her daim nüktedan)
Yine döğüşüyor genjler.

Döğüşmeden oynan.

Döğüşüyorsanız da az ötede oynayın gâvur tohumları derdim ama malum hakaret etmiş olurum o yüzden demiyorum.

Oğlum bu nik altını sol tarafta görünce özellikle okuyorum ve gülüyorum. Niye tartışıyorsunuz hala anlamadım. Sanalda bile cinganlık yapıyorsunuz. Sanal ortam neyi umursuyorsunuz. Isteyen istediğini desin. Koy götüne rahvan gitsin.

Hergün böyle tartışın yoksa kime bakıp halimize şükredeceğiZ.
eniştesine versin, buralarda boşuna dolaşmasın yazarı..

yada köyün eşekleri var hiç olmazsa bebeğim,
onlar ne güne duruyor..
Bana o boyla kız beğenmiyorsun diyen yazar. Kalbimi çok kırdı. Belki biri sevecekti ha belki sevecekti? Dünden beri ağlıyorum boyumu düşünüp düşünüp.
çekilemeyen yazar.sakin olun gençler hepiniz benim bebeklerimsiniz.tanimadiklarim bile yorum yapmış hahahha.

Çaylakkken gelen edit:zaten kendini sildirecek olan yazar.aramizda bazi 3dk kaldi attim ve sarisaclarimdanbensucluyum adli thepassenger kaşar peyniri boşuna donusumu beklemeyin baska bi nickte gorusuruz bekleyin kaşarlar ahahahahha.ilk caylakligimi yedim ve kendimi de sildiriyorum sizin gibi kaşarlara beni caylaklik etme zevkini yasatmam.
Nihat'ı da al git burdan diyilesidir.
Mesaj kutumu dolduran yazar.
Yeter bu kadar abartma.