bugün

genellikle saçma sapandır. falanca akrabam ölü arkasından bir şey dedi günah mıdır ne kadar günahdır falan.. 10 üzerinden 5 günahtır allahla konuştum falan demesini istiyorlar adamdan. açıp bir kuran okumamış peygamberini bile tanımayan aptalların gidip hocalara soru sorması gerçekten ahmakca, cahil insanları bu tür dini programlarda görünce daha bir iğreniyorum.
genellikle ailelerin çocuklarına verdiği gazla birlikte veletlerin saçmalamak suretiyle nihat hatipoğlu'na yönelttiği sorulardır.
savuşturma cevaplar alırlar.
sanırım yayın yönetmeni;soruları al sevimli gözüksün ama fazla takılma demiş olmalı.
Yemek yersek orucumuz bozulur mu hocam seviyesindeki sorulardir.
aynı soruyu sıkıysa yaşar nuri öztürk'e sormalarını istediğim sorulardır. yaşar nuri öztürk nihat hatipoğlu gibi populistlik yapmayıp insanların cahilliklerine, kuran dahil hiç bir kitabı açıp okumamalarına, kafalarına çalışmamalarına sinirlenip saçma soru sahiplerini yerin dibine sokmaktadır.
(bkz: selamın aleyküm hocam)
sabah programdasın akşam programda ne ara iftar yapıyorsun ne ara sahur hoca? evet.
bu yarıp geçmiştir bütün soruları. justin bieber ne lan?
http://alkislarlayasiyoru...-posteri-asiyorum-caiz-mi
hocam castın bibır posteri asmak günah mı? Madem asıyosun ne soruyorsun...
benim adım ayşe sizce günah mıdır hocam tadında sorulardır.
odama justin bieber* posteri asıyorum, günah mıdır?*
Çocuklarını sosyalleştirmek için annelerinin söyleyip çocuklarının sordukları acayip saçma sorulardır. Güldürüyorlar insanı.*
ablamızın canlı yayına bağlanıp yaptığı zinayı anlatması sonucu nihat hatipoğlu'nun çileden çıkmasına sebep olmuştu. vicdan azabı çektiğini ve ne yapması gerektiğini sorması.

http://www.youtube.com/watch?v=JuuDDfcHbac
bi iki kez izledim programını, beddua etme konusuna ne kadar takmış insanlar. "hocam dedemin babama ettiği beddua bize de geçer mi?" he yavrum, genetik zaten bu, nesilden nesile geçer anasını satim.
Genel itibariyle mantik içermeyen sorulardır. soru sormuş olmak için sorulardır.
Saç taramak orucumu bozar mı ?
hocam saç kestirmek abdesti bozarmı, hocam tırnak kesmek ve makyaj yapmak orucu bozar mı türevi sorulardır.
bazen çok saçma olan sorulardır. bazıları sırf soru sormak için soruyor sanki.
(bkz: nihat hatipoğlu/#19969995) o gün ceketini ola ki çaktırmadan araklasaydım, helal edermiydin? *
bekliyorum, -hocam köyde eşek s.ktim günah mı diye bi soru gelecek mi diye.
ulan çok garip sorular soruyor bizim halkımız.
Arabayla dar bir caddeden giderken karşınızda ki araba kenara çekilip size yol verdiğinde yanından geçmemek günah mıdır?

Bütün trafik kilitlendi lütfen biraz çabuk cevap...
Damar damar üstüne binince, yeni bir damar meydana gelir mi ?

hocam internetten oyun indirmek caiz mi ?

zayıflamadan önce şişmanlamak şart mı ?
anlam veremediğim sorulardır. yahu en dinsizimiz bile en az 5 kuşaktır müslüman fakat sorulan sorulara bakınca sanki insanlar yeni müslüman olmuş din hakkında hiçbir halt bilmiyor.
görsel
Hocam,
Başına "edit büdüt düdüüüüüt" vs yazmadan entry editlemenin hükmü nedir?
Ortaçağ'dan günümüze ışınlanmış insanların sorduğu sorulardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar