bugün

"canı gibi sevdiği" kendi ülkesindeki bir milli sporcuya dil uzatacak kadar çirkefleşmiş insan.
(bkz: evrimin kayıp halkası)
taner illaki bir david copperfield gösterisi yapacaksa nihat'ı kaybetsin lütfen!
kendini kral ilan eden ve özünde gerçekten de ormanların kralı olan, dün de izleyicilerin mesajlar ile şemsiyeyi açtıkları kişi.
diyarbakır ve muş oy oranlarının açıklandığında yüzünde yavşak gülüşünü unutamadığım kişi. **
Aklımı süresiz tadilata verme sebebi adamdır. Sen aslında ünlü değilsin ama bu kadar dalga geçildiğin için ünlü oldun desem kabul etmez ama durum da öyle yani...
televizyon tarihinde gördüğüm en içten pazarlıklı ve en çirkef insan. buna tüm programlar dahil.

bir insan, bir yarışmayı kazanan adamı kutlarken bile laf sokma derdinde olur mu ulan? eminim ki derya'nın kazanmasındaki birinci etken nihat'ın iticiliğidir. derya fanı olmayıp da, nihat düşmanı olanların derya'yı desteklediği çok açık.

her halükarda kendini üstün görecek bir takım doneler bulma derdinde olan ve asla yenilgiyi kabullenemeyen bir insanın başarılı olmasını hiç istemem. yok yani, bu survivor denen yarışmayı aşırı derecede önemsemiyorum fakat bu nihat var ya bu nihat..
kendini ciddi ciddi halk kahramanı sanan bir tuhaf adam.

"ülkemi size emanet ediyorum", "her şeyi ülkem için yaptım", "ülkemin menfaatlerini daima nihat doğan'ın menfaatlerinin önünde tutum ben"

lan nihat, ne halt yedin bu vatan içinde bizim haberimiz olmadı.

ne diyon lan, yoksa bir hayali kahraman mı yarattın kendine ?
eline almıştır. *
survivor'da derya ya bogun egmiş arabesk-fantazi müzik yapan sanatçı kişilik gecenlerde konuşması ve hitabet durumuyla alakalı ilginç bi haber okumuştum yakın arkadaşlarından biri cuma namazı çıkışlarında namazda hoca tarafından okunan hutbe'nin tam metnini hocadan isteyip oralardan sözler ögrenirmiş şaşırdık mı tabiki hayır
gg diye bir olay var olduğundan susma hakkımı kullanmak istiyorum.
belki derya'yı yenmeyi haketmiştir* ama survivor'ı kazanmayı değil.

doğru derya yüzücü olmasına rağmen adada balıkçılık yapmamıştır. ama yarışmanın bittiği gün bir insanın üstüne bu kadar gidilmez. hele de karşıdaki kişi susuyorsa. bir de rakibi olan derya'nın çalışmasıyla*, azmi ve yarışma boyunca da gösterdiği sabrıyla geldiği "milli gurur" konumuna karşılık medya* sayesinde ünlü konumuna gelmiş olmasına rağmen derya'nın madalyalarını eleştirmesi onu daha da batırdı. bu zamana kadar geçmişine bakmadan, milliyetçilik yapmadan onu tuttum sırf hırsı ve sporcu olmamasına rağmen rakiplerine taş çıkarmasına rağmen fakat finalde söyledikleri pek yenilir yutulur değildi, zaten sonuç açıklandıktan derya'dan yediği ayar* susup oturmasına yetmiştir.
derya nın kazandığı açıklanınca muhtemelen içinden ''senin ruhun benim ruhumun önünde diz çökmeyi bırak domaldı lan'' diye geçirdiğini düşündüm.
final akşamı yaptığı çıkışlar kendisine sms de yarar getireceğini düşündü fakat tam faka bastı nihat doğanıda destekleyen iyi kötü bir kitle vardı fakat bu sayede onlarıda kaybetti.
özene bezene hazırladığı "balkon konuşması" nı evinde ayna karşısında kendi kendine tekrarlayıp hıçkırarak ağladığını düşündüren kişilik bozukluğunun ete kemiğe bürünmüş halidir.
(bkz: nihat doğan ın yenilmesine sevinen onursuz insan/#12160903)
az önce okuduğum gazete haberinde, türkiye'ye döndüğünde havaalanında hayranları tarafından omuzlara alınıp şakşaklanmış kişiymiş. ben hiç sevmesem de şarkılarının dinlenmesine, konserine gidilmesine 'zevkler renkler' meselesi olarak yaklaşabilirim ama nihat doğan kendisinden başka kime ne fayda sağlamıştır ki omuzlara alınıyor anlamak zor. zaten bizim böyle bir sorunumuz hep olmuştur. kimi baştacı edeceğimizi, kiminle gurur duyacağımızı genelde karıştırırız.

her şey bir yana buraya da yazmadan edemicem; ''seni hiç sevmedim sütoğlan''.
her şeyine tahammül ettik; ama derya'ya yüzücülüğü konusunda türkiye'nin önünde saydırması hoş olmamış. ha ben derya'nın kazanmasına sevinmedim. açıkcası bir televizyon izleyicisi olarak hepsi derya gibi kişiler olsaydı, ben bu yarışmayı izlemezdim. biraz eğlence olacak, birbirine laf atmalar, kavgalaşmalar olacak ki biz de izleyelim bu yarışmayı. derya'yı izlemekten açıkcası hiç zevk almadım. yalnız, nihat'ın da kazanmasını istemiyordum. keşke, acun'a en çok para kazandıran taner kazansaydı.
milli takımın yeni transferi.*
http://webtv.hurriyet.com...nda-boyle-karsilandi.aspx
hangi mantıkla hava alanında karşılandığını ve ne yapmış da omuzlara alındığını anlamadığımdır.

hoş, formanın üzerindeki coca cola reklamı gözlerden kaçmış değil.
* * *.

(bkz: Seda Sayan)
(bkz: balkon konuşması) out, (bkz: araba sunroof konuşması) in.
ödül parasıyla okul yaptırmayı vaat edebilen bu yüzden taktirimi kazanmış şahsiyettir.
yarışmadaki konseylerde konuşmasıyla yaklaşık 2 hafta önce tatile çıkan başbakan recep tayyip erdoğan'ı hatırlatmıştır.
Survivor ünlüler- gönüllüler yarışmasının ikincisi.
Her daim halktan geldiğini unutmayan isyankar şahsiyet.

Ne zaman onu tv da görsem, adı geçse bana şunu hatırlatıyor:
''Körler ülkesinde şaşı padişah olurmuş.''

Ama en azından bir felsefesi var.
Düşüncesi, fikri, tepkisi, cevabı olan insanı severim.
O yüzden böyle sivrilmesine, dikkat çekmesine seviniyorum.

Survivor ı kazanmayı Derya Büyükuncu dan daha çok hakediyordu.
Nihat Doğandan daha fazla da Taner hakediyordu bence.

Bu sms sonucu Nihat Doğan a bir ders vermek isteyenler
tarafından bir tepkiydi diye düşünüyorum.

Derya Büyükuncu nun kazanması için değil,
Nihat Doğan ın kaybetmesi için topluca bir tepkiydi.

Bu noktada halen bişeyi anlayamıyorum;
Halk Nihat Doğan ı seviyor mu?
Halk Nihat Doğan ı sevmiyor mu?

Nihat a oy vermeyip istanbulda davul zurnalı karşılama
ne yaman çelişkiydi.

Sonuç olarak,
Survivor biter, Nihat Doğan fenomeni bitmez.

Ödüle gelince de;
Bu survivor macerasıyla yaptığı reklamla kısa sürede ondan fazla bir para
toplayacaktır.

itiraf;
Nihat Doğan gibi biriyle evlenmek isterdim.
iki filozof evde beyin fırtınası yapardık.
Küçük Platolar,Sokratesler yetiştirirdik.
Lakin Türkiye bunu kaldırır mı bilinmez ***
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar