bugün

Türkçenin Irzına Geçen Hanım kızımız.
bu kız ile kardeşi hukuk okuyormuş.bas parayı okut hukuk.kolay zaten.
bu gibiler yüzünden ülkede adalet böyle.
bu gecede huzur dolu bir uyku çekeceğim ülkenin adaletini tv programlarında maymunluk yapanlara bırakıyoruz.
bahar candan kadar seksi olmayan kız.
bir de bunun kardeşi mi varmış? ilkinden belliymiş zaten sizin bu çocuk yapma işini beceremediğiniz ne diye aynı hataya iki kez düştünüz?

benim nihal gibi bir kızım olursa kazara bi tane daha olmasın diye taşaklarımı taşla ezerim.
Hukuk okuyan hatunmus.
Kendisi ve kız kardeşi.

Bu kızlara bakıp turkiye'deki hukuk sisteminin neden gelişmediğini görebilirsiniz.

Yetişen elemena bak!
Bu kız gidecek avukat olup dava alıp savunma yapacak.
Peh peh peh...
Erkek arkadaşları, araca binen ikilinin bacaklarını, “Kızlar frikik vermeyin” diyerek elleriyle kamufle etmiş

görsel

avuçladı yazacak halleri yok tabi.
Parayla saadet olmayacaginin en büyük ispatidir.
Sakallandırma tekniğiyle cinsiyetini değiştirdim

görsel

Şaka lan şaka babasıymış bu. Adamın gözlerinden keder akıyor.
Saf kız gibi konuşan çakal.
Makyajlı hali ile makyajsız hali arasında Barcelona f.c ile antalyaspor kadar fark vardır.
Ağzını yayarak konuşan yürüyen ego. Bu arada kendisi hakkında bilinmedik dedikoduların hepsini bilmekte ve bir tanesini patlatıyorum all star döneminde nazlı kayaaslan ile kavga edip nazlının çıkmak istemesine neden olmuştur ama sonradan barışmışlardır. Güzellik merkezi acıcakmış kendisine ve güzellik uzmanlarını işe alma duyurusunu instagramda gerçekleştiriyor swh. instagram butiği tutmayınca napacağını şaşırdı. Sürekli iq'u ve zekadan bahsediyor acaba kendileri iqusunu ölçtürmüş mü diye merak ettiğim ağlayan eski survivorcu. Bu arada akademisyen babası için tv8'e varlıklı iş adamı demiştir.
kendisi sayesinde yaradana şükrediyorum hergün. O kadar zeki(!) biri.
her şeyden önce o kim bilmiyorum.
Ünlü olmak isteyen kişi.
görsel
Bikininin süper Yakıştığı seksi kız. Bakınca güzel oluyor. Ben Şu fotoğrafını yarım saat inceledim. Çok güzel detaylar yakaladım.

Seksi bir kadındır.
görsel
görsel
Adam değildir.
Dünyanın en güzel kadını.
Elf gözlerini sikeyim.
(bkz: caps or didn t happen).
kendisinin ya da bir ruh eşinin kankam olmasını istediğim fırlama karakter. salak malak değil sadece taşak geçiyor her şeyle ve bunu yaparken salaklığı kullanıyor. Çünkü salaklıklar hep eğlencelidir.

Ehe.
iticilik bir din olsa bu da tanrısı olur.
(bkz: nihal candan kim amk)

şöyle aptal aptal tiplere prim verip ünlü yaptıktan sonra eleştiri yapmakta ayrı bir ironi sanırsam.
görsel