bugün

futbol oynarken pascal nouma ile karşılaşsa ne olurdu merak ettiğim.
keşke roy keane aktif futbol yaşamına devam etseydi de onu sakatlasaydı diye düşündüğüm hayvanat. çünkü keane iyileştikten sonra çok güzel şeyler bizi bekliyor olurdu.

http://acetobalsamico.blo...rlanda-usulu-intikam.html
içerik bulunamadı.
kafa göz yarmayı seven, agresif ama bir o kadarda sağlam defansif orta saha oyuncusu.
milli takıma yeniden çağrılan kasap futbolcu.
materazzi ve gattuso izinde olan futbolcu. tamam sert oyna diyorlar belki ama o kadar da değil.
marco materazzi ile karşılaştığı anda yusuf yusuf çekecek kasap.
ben arfanın ayağını kırmış futbol katilidir. ben arfanın kırlan bacağı ameliyattan sonra enfeksiyon kapmış futbolcu ayağını kaybetme riski taşımaktadır.
d emek ona futbolcu imkansız.
e linde olsa hep çift dalar insafsız.

j eneffer lopez olsa rakip, geri adım atmaz tabansız.
o sahada topla oynamaz, çıkmaz maça idmansız.
n e zaman ki böyle kazmalardan süper ligi arındırırız...
g üzel ülkemin havaalanlarında şampiyonlar ligi kupasını karşılarız.
premier lig ilk hafta maçında takımı swansea yi 4-0 yenerken 60. dakikada yerini agüero ya bırakmış ve çıkarken canının sıkıldığı yüzüne yansımıştır. mancini ye o kadar adam varken beni mi buldun çıkaracak bakışı atmıştır. lakin kun oyuna girer girmez 2 gol 1 asist yapmış ve de jong a selamı çakmıştır.
şener şen deyimiyle; "heyvon heyvon".
(bkz: kasap rifki efendi)
ispanya maçında hapse girmeyi göze alan Hollanda'lı.
materrazi'nin orta saha versiyonu.
sivasspor'un orta sahaya ilaç olması için ilgilendiği futbolcu. Buradan yönetime seslenmek istiyorum ulan terbiyesiz herifler elinizde Mehmet Nas varken bu aşağılık yeteneksiz adama ilaç diye para verirseniz bende sizin iyi niyetinizden şüphe ederim !
Yıllık 6 milyon euro kazanan ön libero. En çok para kazanan hollandalı sporcu. Manchester city nin sahipleri deli olmalı. O parayı steven Gerrard , xavi , iniesta , schweinsteiger , essien , de rossi , pirlo gibi oyuncular bile zor kazanıyorlar.
"hey nigel versene borç! olmaz luuk bende de jong"
zokora bu kardeşimizin yanında kız takımı oyuncusu gibi kalır http://pixhub.eu/images/show/190919
yakında fenerbahçe forması giyme ihtimali yüksek olan futbolcu.
fenerbahçe ile anlaşmış futbolcu.

2 saat içerisinde resmi siteden açıklanacakmış.
almanya maçında gol atamayarak de jongları rezil etmiş, hüsrana uğratmış futbolcu. zaten çulsuzuz. gitti 5 lira amk. 5 lira deyip geçmeyin. herife 7 oran veriyordu iddaa. atsaydı 35 lira geliyordu. 20 lirasına leke de bir kot. kalan 15 lirayı da ispanya maçında iniesta ya basacaktık. oh mis olacaktı tabi.
(bkz: kasap)
eğer türkiyeye gelirse sporda şiddetten içeri girmesi muhtemeldir.*
Milan a gitmesi şaşırtıcıdır. Çünkü yaşı daha 28. Bizim bildiğimiz milan 30 yaşından genç futbolcu almazdı ama hadi hayırlısı bakalım. Çok yönlü oyuncudur. Stoper olarak da iyi oynar , kenarda da iyi oynar , ön liberoda zaten canavar gibi oynuyor.
çirkef bir oyuncudur.