bugün

Ben olabilirim.
geçen galatasarayı yendikte bi kaç taffarel yazmış birşeyler.
nickaltı olmayan yazar.
Ben. Sırf bu yüzden her gece uyumadan önce kafamı yastığa bastırarak ağlıyorum. Yakında kendimi jiletleyeceğim, çok kırgınım size sayın yazarlar, alacağınız olsun.
benimki değildir, kendim de yazıyorum arada önemli olan sayısı da değil, kafama göre eğlenmem önemli olan.
nickaltına hiç entry girilmiş yazar.
ben bu. öyle düz adam gibi hissettiriyor. kendi kendime konuşuyor gibi hissediyorum bu durumlarda. o kadar zaman yoktum, gittim on dört idi hala on dört. ağlamıyorum gözüme nickaltınız battı.

edit: 14 değil 10 adetmiş.
3 yıldır sözlükteyim daha 1 tane girildi anca.
11 yılda sadece 21 entry. 2 tanesi bizzat tarafımdan yazılmış kaldı 19, yılda 1,73 entry ile sözlükte nick altına entry/sözlük üyelik süresi ortalaması en düşük yazar olarak kendimi vasıfsız ve zavallı ilan ediyorum.
Benim bu. Niye hatirlatiyorsunuz şunu.
Cok uzuluyom ben geceleri hep aglayiveriyom.
(bkz: tacettin limoncuoglu)

sıkılıyorum.

zito!
bende onlardanım. boşverin öyle temiz kalsın ben seviyom böyle.
Yazarlığımın ilk günlerinde aralarında bulunduğum için üzüldüğüm yazar kitlesiydi. Ama burada gün geçirdikçe nick altının ne kadar az ise o kadar iyi olduğunu fark ettim. Ergenlik işte, nick altım yok diye üzülüyordum. Çocukluk seviyem çok yüksek.
aralarındayım. çok mutluyum lan eleştiren yok ohh.
Azdir oyle kalsindir.
benimdir, üzülüyorum bebeem**
Benimdir. Sikimde de değildir.
Hiç girilmemiş yazardan iyidir.

(bkz: hallederiz kanka)
benim o. efendi efendi takılıyorum.
bir mod varsa yazıları okuyan, lütfen nickaltımı tamamen kaldırsın. özgür olmak istiyorum, kimseden iyilik beklemeyen bir kartal gibi...
sözlükte fazla aktif olmayıp kendini göstermemiş yazardır. mesela ben gibi. kırk yılda bir hortluyorum ama pek bi işe yaramıyor galiba. *
nick altı olmayan yazarlar da var. mesela ismi lazım değil baş harfi ben.
tınlanmayan yazardır.mesela ben.
Kimse ile sidik yarışına girmemiş, trollük amacı gütmeyen yazarların daha çok karşılaştığı durumdur. Sözlük içindeki nickaltların çoğu övgülerden çok yerme ve hakaretlerle dolu öyle olacağına hiç olmasın daha iyi.
Nickaltim yok.