bugün

bir hayli fazladır.

evet, sözlükte biliyorsunuz ki bdv'den talep ettiğinizde nickaltı başlığınızın sol freyme gelmesi engelleniyor.
birtakım yazarlar da bu özelliği kullanıyorlar.

neden kapatıyorsunuz ki nickaltınızı?

bence çekindikleri bir şeyler var.

bakın alkolik oldum olsun, titanik olsun bunların nickaltları hep kapalı.
kim bilir ne haltlar karıştırdılar da korkuyorlar hibinolar.

evet, ya açtırın nickaltlarınızı ya da bildiklerimi anlatırım, ona göre.
Totonok emmim tüplü Audi kullandığını gizlemek için kapattırmış ama diğerini bilmiyorum.
Açıkla bilelim tengir emmi.
Nickaltim kapali degil çunku hiç açan insan olmadi amk. Hic mi dikkat çekmez bir insan skandala karissam eminim benim nickaltima yigilirdi insanlar ama sade yasamim olunca gorenimiz olmuyor tabi.
bahsi geçen dostların ikisi organize suç örgütüdür. tito kaçak içki üretiyor alkolik oldum sevkiyattan sorumlu. breaking bad hesabı. Bence bundan kapalı nick altları herkeş ögrenmesin diye kapattırmışlar..
başlıkta kavga çıkarsa haber verin babamın 58 plaka duplosunu satak.
her yuzır bir gün ifşayı tadacaksa ben de varım. allahım kaos. geldim geldim. kimi ifşalıyosunuz?
akıllara bokatizi haber servisini getiren bomba iddia. karşı tarafa söz hakkı doğdu.
vurduruyorlardır. ohh be nihayet uygun bir yer buldum hazır benim nickimde geçmişken hemde *

sadece bilgi notu olsun diye yazıyorum yoksa isteyen istediğini düşünebilir hatta benim de yazdığım gibi kesin ipnelik yapıyordur bunlar ondan kapalıdır diye de düşünebilir. burada yazmama eylemi yaptığımız dönemde hiçbir isteğim, bilgim, talebim olmadığı halde nick altı başlığı engellenmiş. engellenmiş derken yazılabiliyor ama sol tarafa düşmüyor. uzunca bir süre farkında bile değildim şu sıralar çaylak olan bol eksi karmalı bir kardeşimiz başka bir yerde yazmadığım bir şeyi yazmışım gibi gelip orada paylaşmış zannedersem o sebep ile kapatmışlar. kapattıran ben olmadığım için açılsın diye bir talepte de bulunmadım.

tengir emmi benim nickimin sonundaki o 3 nokta nedir allasen. her şey bu iblisin başının altından çıkıyor der gibi damgalamışsın ayıp oluyor. titoşun nickine koy o noktaları *