bugün

12 mi 13 mü ne zaten.
hiç entry girilmedi. çünkü değiştirdim.
Bir nick altım bile yok.
Benimdir şu anlık.

Hiç yok.
Ben. Fazla birşey değiştirmiyor zaten.
Toplum için değil sanat için sanat yapan yazarlardır.

(bkz: Itsug)
Nick değişmiş olmama rağmen 7 sayfa nick altı var ne yani ben şimdi troll müyüm.?
Tam olarak ben,siz gene 5,6 diyosunuz 2 den yukarısını görmeyen ben....
(bkz: kangroo)
Bakmayın çok göründüğüne 3-4 tanesi benle ilgili.
(bkz: profesyonel kamikaze pilotu)
Bana nickalti bile açılmadı sen ne diyon birader.
Sadece bir tane var bir tane 1.
Nick altı nedir arkadaşlar buralarda yeniyiz bir hoşgeldin diyen bile olmadı. illa yazalım mı herşeyi
yenidir, çok mesai harcamıyordur, çok olunca madalya verilmediğini biliyordur...

ayrıca eskiden olsa takılıcak durumdu ama artık değil. çünkü troll yatağı bu sözlük. ancak saçmalayarak nickaltı alabileceğiniz bir yer. takmayınız efendim.
Çok mühüm değil geçene ödül mü var.
Sözlükte troller iş yaptığından kaliteli yazarların çoğu bu sıralamaya girer.
Çok sivri entryler girmeyen yazarlardır.
ulan benim sıfır.

tanrı rızası için bir dal nickaltı.
Benim.Ama rica ediyorum şimdi inadına girmeyin.
Benim gibidir. kimselerle dalaşmaz, diğer yazarların mesaj kutusunu pek yeşillendirmez, sidik yarışına girip başlığın altını sohbet alanı gibi kullanmaz. Fark edilip olumlu ve olumsuz girdiler bekler.
Kendi halinde takılır,etliye sütlüye pek karışmaz.
girmesinler sildirene kadar canım çıkıyor, yok akılları yok fikirleri var, zerremi tanımazlar işkembe i kübradan salla salla dur, bu müptezeller.

Ulan vesayet sorsam adımı bilmez biografi minvalinde eleştiri yapıyorlar.
Gerçek hayatta hiç arkadaşı olmayıp bütün boş vaktini buralarda öldüren fakat buna rağmen fazla populer olamamış olan kişileri üzecek olan olaydır. Bu hesapta değil ama Eski hesabımda 113 nickaltı toplayıp ve bunu asosyal olmadan başaran biri olarak kudurun diyorum.
Ben.
Valla açılsın da istemiyorum böyle iyi. Amaç anonim olmak değil mi zaten...
güncel Önemli Başlıklar