Hoşgelmiş olan yeni sevgili yazar. iyi yazmalar diliyorum kendisine
Olmadı bir nik altı girer mutluluklar dileriz!
tatlı su yazarıdır. yazık la kimin yazarıysa.
sağolun ama sakın bana yavşamaya kalkmayın sevgilim var benim. kızlar özellikle siz beni direkt engelleyin.

teşekkür ederim hoş buldum.

nickaltında evinde gibi hisseden yazar.
mutluluğu bu kadar çabuk elde edebiliyorsa bu mutluluğu ona yaşatırız. hoşgeldin.
Kucuk şeylerle bile mutlu olabilen biridir.
An itibari ile mutlu ettiğim yazar.
Çok mutsuz çoook.
troll mü yazar mı bilemedim neyse zamanla çıkar ortaya iyi yazmalar.
popi meraklısı, sergüzeşt.
iyi iyi, sabah sabah 7-8 kişi girmiş, yazar şuan mutluluktan uçuyordur herhalde haha.

Ufak mutluluklar peşinde olan bir yazar, ayrıca sevgilisi olduğunu belli edip diğer kadın yazarlarla araya mesafe koymasını takdir ettim.
On yıllık sözlük hayatımda bir kez olsun nickaltı ile mutlu olmadım.
4 de 3 ü hakaret, 4 de 1 i eleştiri.
(#34377219) peki.

bir adet mutlu yazar.
Mesaj alımı falan kapalı olan yazar. Haberim yok sevgilim kapatmış, kıskanç ya haber bile vermeden kapatmış, iyi de etmiş. Oh kafam rahat.

Nickaltı sever yazar.
Sevgilisinden acayip trip yiyen salak yazar. Dünyalar güzeli minnos tatlış iremini üzmüştür. Üzdüğü için de kendine kızıyor. Çok mutsuz yazar. Ireeem seni çok seviyorum. Noolur trip atma...

Bir üzgün yazar.
yazara bak 6 senedir buradayım, benden fazla nickaltın var. neyine ağlıyorsun lan ibne dediğim adamdır kendisi.
Ne zaman mutlu olmak istersen haber ver, biz gireriz sana tamam mı? Nickaltı tabi canım.

iyi lan, adamın tek derdi nickaltı olm, kimseye sataşmaz etmez, kendi halinde, sevgilisi olduğunu her fırsatta belirten, nickaltı toplayıp mutluluk peşinde koşan, adeta orgazm olan bir yazar.
bugün çok heyecanlıyım sevgilimi çok özlediydim bugün görüşcez çok mutluyum.

ulan içim içime sığmıyor yaa, hepiniz mutlu olun lan hepinizin işi aşı rast gitsin mutlu olalım.

dünyayı güzellik kurtaracak.
on birinci nesil pezevenk.
yanlış yere yazmışız ya.

altını şimdi elime geçti beyler yalan haber değilmiş.

bir adet gönlü bol yazardır kendisi.