bugün

hoşgelmiş yazarımsı, inşallah kızdır.
taklitler asıllarını yaşatırlar,* aslına sevgimizden hoşgeldin dediğimiz yazar. aslı için (bkz: nick the chopper)
(bkz: ne içtiyse aynından istiyorum)

hem kendi başlığını açıp, kendine hoş gelmiş deyip, kız olmayı ümit eden yazar. hoş burası yeri değil. ama bülent abla yardımcı olur belki.

her şeye rağmen hoşgelmiş.
(bkz: abidas)
aslı sayesinde daha sözlüğe ilk girdiği anda nemalanmaya başlamış, bununla beraber 11 nick altını 13 dakikada elde etmiş olan yazar.
kendisiyle yaptıgım görüşmeler sonucunda şok oldum. asırı derecede adriana limaya benziyor kendisi. ne diyelim erkeklerin yakında hedefi olacak yazardir. tabi önce beni aşmaları lazım. evet.
kendi nick altına' hoşgelmiş yazarımsı, inşallah kızdır.' diye neden yazdığını anlamaya çalıştığım yazardır.
utanıyorum efenim nereden bulurlar burayı. uludağımızı koruyalım.
yazarın nickaltı yoluyla yetkililere seslenmek istiyorum, bu güzel yazar arkadaşımız sınavları bir bir geçmiştir, onun da gece yaptığımız o muhteşem partilere gelmesi gerektiğini düşünüyorum.
saygılar.

hoşgelen dokuzuncu nesil yazar.
ayrıca beraber darbuka çalmışlığımız da vardır.
vakti varken nickini değiştirmesini tavsiye ettiğim dokuzuncu nesil fotokopi...
ayrıca yazar arkadaşımızın ilk seferi olacağından süprizler den kimse bahsetmezse iyi olur.
nick the chopper ın görümcesi olabilir.
sanki biraz feyk gibi olan yazar.
başlıkları alt alta okumak başlığı için tez hazırladığını düşünüyorum.
nick the chopper ın bebesi felan olsa gerek.
nick the chopper kardeşimizin kaplumbağası. arada küçük kabından kaçıp bilgisayarı açıyor ve sözlüğe giriyor.
nicki sempatik olan yazar. ancak anlamadığı olaylarda, hemen eleştiri mesajı atabilen cevval bir yazar. birde kendisine eleştirdiği konu hakkında, bilgi mesajı atıldığında olumlu yada olumsuz geri dönüş yapaydı iyiydi.
-yanmasın dediğim yazardır+.
-bu kez doğru düzgün yazdım işte, gücüm yettiği kadarıyla efendim!...
(#16479512) tanımadığım bir yazarın hareminde olduğumu iddia etmiş yazar. hangi düşünce ile böyle yazdı gerçekten merak ediyorum.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/nick-the-sopar/
özelden attığı mesajlarla yazılarımı çok beğendiğini söyleyen nazik bir insandır kendisi. kolay gelsin bende yazılarının devamını diliyorum. ayrıca iyi bayramlar dostum.
(#16643588) entrysinde cemil çiçek'i savunmak için devlet bahçeli'nin bir fotoğrafını eklemiş; dirseklerinin pozisyonundan yola çıkarak bahçeli'nin de cenaze namazı kılmayı bilmediğini iddia etmiş şakirt.

cenaze namazında secde olmadığını öğretsin la birisi şuna..*
(gerçi mesaj attım ama anlamamış)

ne biçim altın nesil lan bu.
okuyup üflerken mangalda kül bırakmaz, kendi dinlerini de ateistlerden iyi bilmezler...

edit:
editlemiş şoparım.
sanata ve sanatçılara bakış açısı değişmesi gereken, tiyatronun dilinden bir an önce anlayabilmesini umduğum yazar.
(#16280163) küçükkene cin dürtmüş olan izinli yazar.
aklı sıra imla kılavuzluğu bile yapan, hakiki şopar olduğunu pek çok entry'sinde kanıtlayan yazar(!).