bugün

ikiyüzlü kitledir.
sözlükte bu kitlenin mensupları bolca bulunur
söz konusu sohbet.
bu çıkışın müsebbibi rahmetli neşet ertaş değildir.
rahmetli ertaş, yüce gönülü bir adamdı.ve herkesle oturup sohbet ederdi.
ve tayyip erdoğan ile oturup görüşmesi de yalakalık amaçlı değildi.
ama, recep tayyip erdoğan söz konusu olunca yanında yöresinde kim varsa topa tutan bu ikiyüzlüler, neşet ertaş'ın erdoğan ile sohbetine tepki gösteremedi.
rahmetli hiç sıkıştıramadı onu. can alıcı sorular soramadı.halk adına cesurca sorularla terletemedi.
cigara muhabbeti yapıldı o kadar.
madem bu kadar tayyip erdoğan düşmanısınız, onun olduğu fotoğraf karelerine kim girmişse yalakalıkla itham ediyorsanız,
neşet ertaş'ı da sadece recep tayyip erdoğan ile sohbet ettiği için, sadece onla biraraya geldiği için mümkün mertebe eleştirecektiniz.
tayyip erdoğan'a olan yaklaşımınız bu çünkü.
bulsanız bir kaşık suda boğacaksınız.
ama yapamadınız.
söz konusu neşet ertaş olunca, ama neşet ertaş diye başlayan cümleler kurdunuz.
aşağıda da kurmaya devam edeceksiniz.
tayyip erdoğan ile yanyana kim gelirse linç ediyorsunuz, ama neşet abinizi edemediniz.
torpil yaptınız rahmetliye.
ve tekrar ediyorum.rahmetli gönül adamı idi.herkesle biraraya gelir görüşürdü.
yavşak sizsiniz yani.
erdoğan'ın yer aldığı sanatçı toplantıları, kahvaltı, iftar yemeği gibi organizasyonlarda görünen her sanatçı yalaka size göre.
öyle mi?
doğru mu lan?

bu arada rte'yi sevmediğimi ve akp lehine oy kullanamadığımi belirtmek zorunda değildim ama şimdi bir iki arkadaşımızın burda beni tayyipci sanmalarina göz yumamam.
olay neşet ertaş ile birlikte olma şerefini kazanmaktır. bu kazanç rte ye aittir. neşet baba'da bir başbakan davetine icabet etmiştir. burada her iki taraf için dedikodu yapacak malzeme yoktur. neşet baba birçok sofraya, toplantıya şeref veren alçak gönüllü bir kişidir. çünkü onunla bir karede görünmek kişilere onur verir. aynı yüzyılda yaşamak da.

görsel