bugün

asla düzgün bir haber anonsu yapamamasına bayıldığım, çok seksi spiker. hastasıyız kendisinin ve atarlı hallerinin.
cnn türk'ün güzel spikeri.
Kastamonulu bilkent mezunu spiker. Konuşma tarzıyla çoğu kişinin dikkatini çekmiştir.
hal ve hareketleri, konuşma tarzı ve bakışlarıyla deyim yerindeyse "dominant teyze" olduğunu apaçık belli eden spiker. "submissive" erkeklere duyurulur.
delikanlı kız ayaklarında ama hdp'liliğini o kadar artistik yapamıyor,demek ki delikanlılık bi yere kadar.
(bkz: sıçtı mı bi teneke sıçar)
(bkz: tatlı su solcusu)

hdpli birine laf anlatamazsın çünkü o insanlık çizgisinin dışına çoktan çıkmıştır.
allah ıslah etsin.
ak parti tabanına hakaretler yağdıran bir başka muhalif karı.

kudurmaya devam edin de millet gerçek yüzünüzü görsün.
Sunucu olmasındaki tek kabiliyeti, birand artığı ve cihangir solcusu olması.
suudi arabistan üniversiteleri ile arap dili ve edebiyatı konusunda iş birliği anlaşması yapılmış,

mengü kızımıza biri bunu söylemiş, müslümandan ve ak partiden ölümüne nefret eden hanım kızımız mevzuyu araştırmadan hemen atlamış "Suudi Arabistan'dan ‘eğitim’ konusunda yardım istemişiz! Yorum yok!” diye tweet atmış,

tabi varank durur mu, yapıştırmış cevabı;“Türkçe-Arapça eğitim verecek özellikle Suriyeli sığınmacılara dönük bir üniversite için kiminle işbirliği yapılsın? Çinle mi?”

altta da bir yorum gördüm yarıldım: "zorlama mengü, varank (i)çinde gezdirmiş, hahaha *
Olm adamlar sığınmacı lan. Sığınmacı. Sığınmacı. Sığınmacı. Bak elin oğlu adaptasyon sağlayamayanı almıyor ülkesine. Salak mısınız siz. Kendi içinde gezdiriyorsunuz ülkenin hala salak salak konuşuyorsunuz.
sığınmacılık 3 sene olmaz. kazık kadar adam olup ülkenden arkana bakmadan kaçarak da olmaz. hele ki hiçbir işe yaramayıp anca tavşan gibi skişip çoğalmakla hiç mi hiç olmaz. kaldı ki sana iş, aş veren adamın boğazını kesip karısına sarkıntılık etmekle hiçççç olmaz. sapla samanı ayırt edeceksin saçmalamanın manası yok. sığınmacı dediğin boşnaklardır, günlerce havalimanında yatırılıp gıkını çıkarmayan uygur türkleridir. bu araplardan ancak asalak olur.
http://www.ilk-kursun.com...alari-milletvekili-dovdu/
(bkz: oldu mu şimdi varank)
kendisi gizli pkklıdır. bi ara pydyimi ne övmüştü yanlış hatırlamıyorsam.

ifşamı yaptım taşımı attım.
kadın sunucuların en önde gelen isimlerindendir.
bu kadar çirkin olup da bu kadar güzel algısı yaratan hatun görmedim ben. lacivert ceket içi beyaz penye kombinasyonundan kuskuntu gelmiştir artık.
hastası çok olan spiker hatun.
Burnunu yaptırmış sıradanlaşmıştır.
vasat ötesi bir spiker.

arada denk gelip izliyorum spikerden çok şovmen gibi. sürekli üstten üstten konuşmalar, karşısındakini dalgaya alır gibi sorular sormalar. konuk kim olursa olsun istisnasız yapıyor bunu. lan sen kimsin? ya bu yaşına gelmiş insanlarla iletişim kurmayı bilmiyor ya da ben çok tarafsızım ben çok farklıyım ayağıyla şov yapıyor.
hdp lidir.
Babası sayesinde bir yere gelenlerden.
sözlükte bana bile çomar diyen kürdoların hayatında görmeden yaladığı hdp lidir. sözlük duyun lan bana çomar diyen oldu *
siyasi görüşü beni ilgilemdirmez ama hakkaten güzel kadın.
tam bir (bkz: mature)..
sanki ekrandan fırlayıp iki tokat atcakmış gibi bi hali var. korkuyorum.