bugün

Güzeldir
Seksidir
Ama zihniyeti bozuktur.
Güzel bir kadın, da neyin nesi neyin sesidir, ilgilenmedim, anlattığı şeyler bildiğim konulardı. Çok ilgilendiğim bir gazeteci diil.
tam da oy verme yaşı yükselsin dediği günden sonra yabancı istihbarat örgütleri türkiyede 13-18 yaş gençlerin aşırı sağa eğilimi raporunu yazmış ahahahah. yabancıların askerle işgal etmesine gerek yok kendi kendimiz kendimizi işgal ediyoruz.
Çok seksi her gördüğümde tahrik oluyorum, evet..
oy kullanma yaşının 18'den yukarıya çekilmesini gündeme getirmiş gazeteci. ilk defa bir konuda kendisine hak vermiş olabilirim.
arap, mülteci aşkı inanılmaz seviyede yüksek. bunun dışındaki tüm fikirlerine katılıyorum.

hümanistliği, işgalciler üzerinden rant sağlayan din sömürücülerini görmesini engelliyor. tarihte mülteciler; ülkeleri, imparatorlukları yok etmiştir. mülteciler yaşadıkları yere sağdık olmaz. saygı göstermez ve yağmalar. toplumlar birbirlerine düşerken, bunlar kendilerine yeni yağma yapacakları ülkelere doğru giderler.
https://twitter.com/nevsi...z5GWdmOP7jxg17kA&s=19

Köpektapar, solcu, kılıçdarist, foncu, mültecitapar.

Ne kadar kötü özellik varsa hepsi kendisinde mevcut vöghk.
Son yayınında ittihatcı pasalara efsaneleştiriliyor diyerek Türk düşmanlığını belli eden foncu.
Çok üzülüyormuş hayvanların sürü halinde yaşamalarına.

inekler boğalar tarafından, koyunlar koçlar tarafından tecavüze uğruyormuş. Tecavüz sonucu hamile kalıp çocuk doğuruyorlarmış inekler ve koyunlar * .
görsel
gündem takibi iyi bir programcı, youtube kanalını takip ediyorsanız Cüney Özdemir'den kurtulmak için birebir.
dünyanın en hızlı yayın sonlandıran youtube haber kanalı.
her yayın sonunda klasik olarak "diyorum ve noktalıyorum/sonlandırıyorum" şeklinde yayınını bitirir. bazen o kadar hızlı yayın bitiriyor ki, cümlesini bitirmeden yayını kapatır.

https://www.youtube.com/l...?feature=share&t=3070
neden bilmiyorum ama özellikle konuşurken bana çok seksi geliyor...
Anlatım tarzından hoşlanmıyorum kendini dinlettirmiyor.
Kendine demokrat.
"bugün ne oldu" bence en düzgün youtube haber kanalı.
kardeşi şakşuka Tarık mengü'dür...
Özel yaşamını hiç çaktırmayan hatun.

Bir tane bile manitası olmadı mı bunun .
Yoksa lezbiyen filan da Kendini mi gizliyor?
Frank eleştirdiğine göre iyi bir kadındır sanırım.
Aaa bu bizim liseden fen hocamız değil mi yahu bir bakayım aaa valla bu gibi.
hayatımda gördüğüm en kolpa kadın. hayır odeğil ahirette nasıl hesap verecek merak konusu.
Troller gelmiş.
Alman götü yalaya yalaya yüzünde nur kalmamış, fondaş.
görsel
bazı babalar kızları için şanstır. muhabir ve spiker olanların genelinin babaları veya dayıları vardır. yoksa siyaset mi biliyorlar? bir yerden fon gelir, sonra herkese atar gider yaparsın ve her şeyi bilirsin. seni de izlerler.