Çağatay Ulusoy’un başrolde oynadığı dizidir. Fragmanı mükemmel görünüyordu. Bakalım nasıl olacak, merakla bekliyoruz.

https://www.nerdenbilecek...ectorne-zaman-baslayacak/
bir fragman ne kadar itici, ne kadar çakma olabilirse o kadar kötü. torbacı çağatay’a bak muhafız olmuş da ülkeyi kurtaracakmış ahahah
Fragmandan çok üst düzey bir dizi olmayacağı görünüyor fakat turkiye standartlarının da üstünde gibi görünüyor. Senaryo çok basit duruyor, bilim kurgu, fantastik kurgu, cizgi roman, anime vs takip eden sıradan biri benzer senaryolar ortaya koyabilir.

Dizinin kötü adamı fragmanda adı geçen ölümsüz isimli birey olacak sanırım. iddaalı bir isim, iyi işlenmediği takdirde elde patlar.

Herşeye rağmen türkiye'de dizilere yeni bir soluk getirebilir, benzer dizilerin çekilmesine ön ayak olup genç seyirciyi televizyon karşısına tekrar geçirebilir. Zamanla görücez, fragman üzerinden yargılamadan birkaç bölüm izlemek gerek.
Dizinin bekleyeni çok.
fragmanla değerlendirmek haksızlık olur, yayınlansın izler, yorum yaparız...
Simaya dikkat etsin kuzey abimizi çok üzdü kaşar o bildiğin kaşar

görsel
Pezevenglerin elinden kurtarmışlıgıda vardır.
görsel
"muhafız"dan başka sözcük bulamadınız mı bre eşekler? yok zeyneb (nerede bunun ünsüz sertleşmesi), yok faysal (faysal adında bir türk tanımıyorum ben yakın dönemde) ?

game of thrones dizisinin son dönem çekimlerinin biri de türkiya'da çekilecek diye duydum ajanslarda, bilin bakalım nerede çekilecek? mardin'in köylüklerinde.

nasıl görmek ister ise öyle gören uzak batılılar, bizden olmayanı bizdenmiş gibi göstermeye çalışanlar. neyse ki bilinçli tüketiciler artışa geçti güzel ülkemde.
çağatay cocainini çekip istanbulu kurtarıyor..
Netflix in ülkemizde yapabileceği açılımlar dikkate alınarak, zoraki de olsa seve seve ya da zike zike desteklenmesi gereken proje...
Hazır 3-5 büyükler de ligden kopmuşken paraları netflix e akıtmak şart.
Netflix bu ülkede ikinci bir behzat ç çekebilecek tek ihtimal kalite şu anda beyler.
Amk işsizleri bu sefer de çakma Arrow yapmışlar ve bilin bakalım yine kim oynuyor?