bugün

sabahın 6 sında kalkarsınız kahvenizi yaparsınız sigaranızı yakarsınız ve ayılırsınız çünkü sabah ın 6 sında kalktıktan sonra ayılmak ancak nescafe ve sigara ile olur..
ayrıca okulda nescafe içerken kantinde sigara içememenizden duyduğunuz okul müdürüne , milli eğitim bakanlığına sinirlenmenizi sağlayan sıcak içecek

(bkz: kahve)
"eh işte, normal" tadında, fakat güzel bir türk kahvesi olan bir ülkede bazı insanlar tarafından, onu içmek modernlikmiş, marifetmiş, çok "batılıymış" gibi içilen kahve. halbuki o özenilen batı ülkelerinin çoğunda insanlar güzel kahve içmek isteyince nescafe değil, nespresso gibi espresso makinalarından çıkmış kahveler veya türk kahvesi ve öylelerini tercih ederler.
kanal d'deki çok güzel hareketler bunlar adlı programa sponsor olarak türk tiyatrosuna büyük katkılarda bulunan nestle markası.
öğrencinin sınav dönemindeki tek dostu.
vücuttaki kafein bağımlılığını arttırdığına inandığım her gün en az bir bardak içmezsem komaya gireceğimi zannettiğim alkolsüz içecektir.
her masturbasyon sonrasında muhakkak tüketilmesi gereken içecektir. soğuk olanı iktidarsızlık yapar. ayrıca nescafe paketini g.tüne sokanlar da mevcuttur.
üniversitede ertesi günkü sınava çalışırken gözlerim beynimin kapanma emirlerine uymadığı için 'akıllıca' davrandığımı sanarak bir bardağın yarısına kadar doldurduğum nescafeye az miktarda su eklemiş ve bu iğrenç sıvıyı sabırla içip dersin başına geçmiştim.
son hatırladığım kendimi yere atıp kalbimin haddinden fazla atmasının normale dönemesini beklemek ve başlarım dersine diyip gidip yattığımdır. * sınavıda vermiştim dersi de geçmiştim.
kahve konusunda en iyi markalardan biridir.

bütün çeşitleri güzeldir.ama karamelli denenmesi gerekendir.*
uyumamak için çikolatayla tüketilmesi önerilir.
dünyada her 1 saniyede 3300 fincan tüketilen kahve.
tarafımızca, "türk kahvesi" ve "nescafe" ayrımını yapmamıza sebebiyet vermiş, başarılı satış stratejisi izleyen marka.
doğru nescafe yapabilmenin ana koşulu musluk suyu yerine normal içme suyu kullanmak. ve kesinlikle haşlanmış sımsıcak su ile tüketilmemeli. 80-90 derecelik ısıya ulaşmış su, ideal nescafeye ulaşmanın vazgeçilmez unsuru.
sade içenler için 200 ml coffe mate'li dolu dolu 2 tatlı kaşığı nescafe yeterli. sütlü içenler ise tatlı kaşıklarını 3 kez doldurmalılar.

bunları nereden mi biliyorum?
hiçbir ilgisi olmamasına karşın başvuru yapmış olduğum bir şirkette, simülasyon gereği supervisor'a nescafe satmak zorundaydım. jacobs'u kötülemeli ve maliyeti daha fazla olmasına rağmen nescafe'yi satmalıydım. ve bunu daha önceki işe alım eğitimlerinde de defalarca yaptım.
hayır neden nescafe? bunun cevabını ise halen alabilmiş değilim.
bu görüşmenin ardından tabi ki gidip nescafe içtim. *
sutsuz ve sekersiz tadina doyum olmayan kahve. *
kafein; dikkati, tepki hızını ve konsantrasyonu arttırmaktadır. bu yüzden sınav öncesi süper bir içecektir.

2 tane nescafe içildiğinde ise müthiş bir enerji patlaması yapmaktadır. sex ya da maç öncesi falan şiddetle öneririm ama fuhuşa karşıyım. * 2nescafe artı bir de aspirin alırsanız: gecenin bir körü dışarı çıkıp koşma isteği, evde mekik çekme isteği, sikerim lan bu dünyayı var mı yan bakan tarzı hisler uyandırır. verdiğim olay nette bulduğun bir bilgi olmayıp kendimin arada bir deneyişidir. herhangi bir sağlık durumu bozukluğunuzda sorumluluk kabul etmem. sosyal bozukluklara da neden olabilir. damacanada su yoktu ben de hazır boşken ... bu tarz şeyler yaşamayın sonra.

18gramında 76 kcal 2pakette 152 kcal enerji yapar. bu da 3bardak süte eşit hemen hemen. süt ki çok besleyicidir falan ama nescafeden az enerji verir.

uyku açması için ise sütsüz tüketilmelidir. suyla içilmeli. bir de 3ü 1arada paketini bardağa boşalttıktan sonra kahve kavanozunu açıp türk kahvesini de eklersek sabah 6'ya kadar götürür bizi hem de türk kahvesi tadı verir.

yıllardır gözlemlerim bunlardır. biliminsanı ya da nescafe çalışanı değilim. sizlerden biriyim. afiyet olsun. *
son reklamları ile dikkat çeken kahve markası. efendim birkaç haftadır televizyonlarda izlediğimiz reklamlarda gördüğümüz kadarıyla türk halkındaki çay sevgisini azaltarak doğacak boşluğu da kahve ile doldurma hevesindeler. şöyle;

bir abimiz çıkıyor, karadeniz bölgesinden. bir kahvehanede elinde de nescafe bardağı var. nasıl yapıldığını anlatıyor. yok kaynar su olamayacakmış, kaynadıktan sonra 1 dakika beklemesi gerekiyormuş bıdıbıdıbıdı...

bu reklamın özü şudur: karadeniz bölgesinde çay tüketimi fazla ve nescafe denilen marka bu çay alışkanlığını köreltip yerine kendi markalarını empoze etmeye çalışıyor ve böylece kahve tüketimini artırmak istiyor. zaten karadeniz bölgesi insanı çay yerine kahve içmeye başlarsa türkiye hepten kahve içiyor demektir.

ancak; bu adamların unuttuğu görünüşte ufak ama çok önemli bir nokta var. türk halkı'ndaki bitmeyecek olan çay sevgisi/tiryakiliği.
öss ye hazırlandığım zaman 50 lik paketler halinde aldıgım ve test kitaplarımın her 10 sayfasında bir kahverengi yuvarlak iz bırakan uykusuz gecelerimin tek dostu içecek.
audi araçlar hediye edeceği kampanyada, audi a6 çekilişi için şu ana kadar tam 1.400.000 kişinin başvurduğu içecek markası. kampanya 4 ocak'ta başlamış. şu güne kadar bu kadar kişi katıldı ise kampanyanın sona ereceği 30 nisan tarihine kadar bu rakam 3.000.000'a ulaşır. ulan iyi ki iki tane kod gönderdik mnskym, hemen şansınızı s.kip attınız ipneler.
3ü bir arada olanından günde en az 4 bardak içtiğim hede.
bayılırım kendisine.. daha güzeline rastlamadım henüz ben, şahsen..
sigarasız da gitmez ayrıca.
çok büyük bir yanlış reklam politikası içine girmiş bulunmakta. karadenizliler neskafe içmez be gülüm mis gibi çayları var.

ayrıca: nescafe gold 19.75 olmuş ulan hayvanlar.
kola+nescafe=sınav öncesindeki akşam sabaha kadar çalışmanızı sağlayacak muhtemeş bir uyku açıcı.
karaciğer için enginar ve keçi boynuzundan on kat daha faydalı olduğu kesinleşen içecek. karaciğer enzimlerini şaşırtıcı bir biçimde düşürüyor.
kendinizi bir dakika da olsun iyi hissetmek istiyorsanız bir yudum nescafe.
gold u candır.
içtikçe uyuttuğunu düşündüğüm kahve. tadını sevdiğimden içiyorum. uyku kaçıransa daha çok türk kahvesi. ha bi de üçü bir aradalarında o kadar şeker olmasına rağmen hala şeker katanlar var şaşırıyorum, şaşkınım. bol kahveli üçü bir aradasında ise bir garip koku var ama çözemedim.
baileys ya da sheridans ile ten uyumu on numaradır.
kimi bünyeler için aqua vitae. yaşam sıvısı.
kahvesi az olduğu takdirde * sıcak su içtiğimi hissettiren, artık bünye için fetiş haline gelmiş sıcak içecek.

bitince bir iki gün kahve almaya gidilmez, bünyenin uyarılmışlık düzeyi arttırılır. daha sonra alınan gold kahve kavanozu hemen bilgisayar monitörünün yanına koyulur ama açılmaz; bir müddet izlenir. amaç, ön sevişmeyi uzatmaktır... daha sonra kahve kavanozu açılır ve o ilk koku derin derin ciğerlere doğru çekilir... işte o koku orgazmın habercisidir. kaynamaya ramak kalmış suyla beraber karıştırılıp ilk yudum alındığında orgazm dalgalarında o sahilden bu sahile şehvet dolu bir yolculuk başlar.

taaaaaaa ki -mnı skim, işe geç kalıyorum! replikleri ağızdan dökülene kadar...

evet!
Sabahları insanı kendine getiren enfes birşeydir.