bugün

Sözlükte. Evet bir çeşit tatil yeri burası. Kafa dağıtıyorum burada. Her gün düzenli, düzensiz bir biçimde keyifli zaman geçiriyorum. Gülüyorum, eğleniyorum. Motive oluyorum. Sözlük de olmasa sıkıntıdan ölürdüm herhalde.
şirkette. herkes tatil planları yapmış sabahtan akşama anlatıp duruyorlar. biz bekarız ya çoluk çocuk yok ya önceliği onlara veriyoruz ama bir tanesi de kalkıp "ya gibsoşum biz böyle sırtlan uluması gibi tatil planlarımızdan bahsediyoruz ama sen çıkamıyorsun bizim yüzümüzden. al şu 10000 lirayı aramızda topladık helali hoş olsun" demiyorlar..
Evimin salonunda. Normalde yatak odamda takılırdım millet tatile gidip kafa dağıtıyor bir değişiklik yapıyor, ben de bir değişiklik olsun dedim yatağımı salona taşıdım tv de bana eşlik ediyor. Bir yazı daha çılgın maceralarla geçiriyorum.
bu şekilde tatil yapıyorum. her yer olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=L2Qln30b2nE
Doğu Anadolu bölgesindeyiz şu anda. Rehber kaçtı tek başımıza devam ediyoruz. Bulunca polise vereceğiz.*
karakurum.
Köy.. çünkü fakirim..
las vegas. herkes kumarhanelerini bilir ama tatil yapıp dinlenmek için de mükemmel bir yer.
Evdeki havuzumda.
Göztepe Marmara Üniversitesi ve Esenler Menderes Asm arası harika bir tatil yapıyorum...
ihlas Armutlu tatil köyü, tavsiye ederim. istanbul'a sadece bir iki saat mesafede. Deniz, güneş harika.
ankaranin mukemmel got yakan sıcagında. ne tatili allasen calisiyoruz ekime kadar.