bugün

(bkz: nefes almasın yeter)

sapıklıktır.
sapkınlıktır.
özellikle morg, gasilhane gibi yerlerden uzak tutulması gereken sapıklardır.
ölüsevicilik.
ölüye diriden fazla değer verme.
savaş,kavga, katliam isteyen herkesin hastalığı.

- Varya bunların hepsini öldüreceksin, bebekleri dahil!
+ Niye sen ölüsevici misin gardaş?
Cinsel bozukluklardan biridir. Ölülere karşı cinsel ilgi duymadır ve bu cinsel sapma cinayetlere de sebep olmaktadır.
ölü sevme, sözcük yunancadan gelir ancak bu eylemin izlerine firavunların zamanından itibaren rastlanır. o zamanlar güzel ya da yüksek sosyal sınıftan gelen bir kadın öldüğünde, en az üç gün boyunca mumyacılardan saklanırdı. bunun nedeni de, vücudunun, onu gömülmeye hazırlayacak adamlar tarafından cinsel tacize uğramasına engel olmaktı. ölüyle cinsel ilişkiye girme tarih boyunca rastlanan bir olgudur. kral herod' un bile, ölümünden sonra yedi yıl boyunca karısıyla cinsel ilişkiye girdiği söylenir.

alıntı (bkz: tess gerritsen çırak)
ölü insanlara karşı hissedilen cinsel bir duygu hissidir.
(bkz: ölü sevicilik).
Oluler uzerinden siyaset yapmaya bayilan insanlar icin de kullanilabiliyor olmasi muhtemel tanimlamadir.

Ben ulkesinin insani olunce bunu sevincle karsilayan,

Allah im sana sukurler olsun ki hukumeti elestirmek icin yeni bir firsat bulduk diyen baska bir halk veya topluluk gormedim.

Adamlar allah rahmet eylesin demeden ak parti istifa etsin diye aciklama yapiyor.
bunların hepsine aynısın aşağıda ben yapacağım.
böyle bir sapkınlık yok.
bana atıfta bulunmasınlar.
ben kötülük değilim.
kötülüklerin cezalandırıcısıyım.
Sınıfta bir arkadaşım ölülere ilgi duyuyor olabilir.

Şüphelendiğim de oluyor açıkcası, evinde veya bahçesinde ceset saklıyor olabilir.

Bazen gece vakti evinin yakınındaki parka gidiyor, benide çağırıyor sık ağaçların olduğu bir bölge var, oralarda geziyor.

Tuhaf fantezileri var, korkutuyor. bu tür insanlar dikkat edilmesi gereken insan türleridir.
sapıklık, sapıklıktan da ötesi rezalet bir şey.
Dogrusu nekrofilidir.
Bazı imamların sahip olduğunu düşündüğüm rahatsızlık.
pedofili gibi bir ruhsal bozukluk ve cinsel tercih sapkınlığıdır halk arasında ölü sevicilik olarak bilinir bir suçtur.
Aklıma nereden geldi sabah sabah bilmiyorum ama anlamı ölü seviciliktir. Açık konuşmak gerekirse ölü sikmek.
görsel
Bu kişi bir de zombi ise ve basuru da varsa muhtemelen rzon hocaefendidir.
Din adamlarındada bulunur.
Ted bundy ve denis nielsen' de bulunan cinsel sapkınlık. Evet.
Ölüleri sevmek ilgi duymak.
sevdiğin biri ölüyor ve sen onu sikmeyi düşünüyorsun, ardından bu çok romantik haz veren bir şey oluyor. bazı şeylere beynim artık dayanmıyor.
bana göre saçma sapan bir şeydir. ayrıca suç kapsamına alınmalı. sonuçta ortada irade yok.
Yeni ölmuş bedenlere, yani vücut sıcaklığının tam gitmeyip, bedenin bembeyaz olduğu an cesetlere ilgi duyabiliyorum.

Ama iskeletlere ilgi duymuyorum.

Belki kanlı da olabilir biraz.

Edit: kan ve beyaz ten ikilisi... sanırım kendimi kaybedeceğim.