bugün

sitenin en cok tiklanilacak linkinin uzerine kondurulmus flash animasyonlu reklamlardir mesela.
'Kumanda nerde' diye çılgınlar gibi bağırttıran, insanı yok yere sinirlendiren. 'Acaba bunun senaryosunu hangi salak yazdı' dedirten 3-4 dakika ya da daha az işkencedir.
Tvde zap yaparken çıkan samsung galaxy 4 kampanyaya ya özel 299tl çıkan reklamı. Çoluk çocuk inanmaz inadına yayınlıyor şunu bir de radyoda versiyonu var bunun. Spiker altı kara koyunun kaç bacağı vardır? Soruyu bilene şu telefon kampanyalı fiyata.
Ayak mantarı reklamı. Hep yemek masasındayekn denk geliyor amına koduklarım.
thy'nin yeni ığdır reklamı.

edit: eksileyen arkadaş bilsin ki ığdır'la bir derdim yok. türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri olan mersin'de henüz bir havaalanı yokken thy'nin kullandığı slogana kıl oldum.
ooo okan bey şeysi!!!!!!
Kinetix reklamı , diş macunu reklamları özellikle kanlı tükürüğü gösterenler. Bide tırnak mantarı wartner nailexpertmiş adı şimdi çıktı. Iyy.
118 bilmem kac reklamlari. bir turlu bitmediler. hala yayindalar inatla.
Nudonasuko.
Sanakoysunlar.
"beyaz tül, bembeyaz tül. aaaaa."
tırtıklı mı, tırtıksız mı? reklamıdır bana göre.işin iyi tarafı artık bu reklamı görmüyoruz. ve bu tür reklamlara; Ramazan ayı'nda gösterilen yemek vb bütün reklamlar dahildir bence.