bugün

küpe takan ve at kuyruğu yapan kart ve götüne ak düşmüş herifler.
Pek kesin bir çizgim yok. Birçok insandan nefret edebilirim ya da birçok insanı gereksiz olmasına rağmen sevebilirim. Ben de bilmiyorum. Şimdiye kadar tanıdığım insanlar arasında gerçek anlamda nefret ettiğim bir kişi var. Ondan her koşul ve bağlamda istisnasız nefret ediyorum. Küçükken ölmesini istiyordum hatta. Şimdi umurunda değil yaşasa da ölse de nefret etmeye devam edeceğim çünkü. Neyse ondan nefret etmemin sebebi çok sevdiğim birine çok kötü şeyler yapması. Sevdiğim o biri onu affetti. Eder çünkü o bir melek ama ben değilim ve edemiyorum. Galiba sevdiğim insanlar kırmızı çizgim. Zaten çok azlar onlara bir şey yapan insanlardan nefret ediyorum.
yengeç burçlarının büyük bir çoğunluğu.
Sürekli kendini öven tiplerde bu kategoriye girebilir.
Belki, hepsi?
hakkında %5 oranında fikir sahibi olabileceği insanlar hakkında %95'lik etiketlemeler yapan dedikodu kumkumaları. millet başına üç kişi toplansa başlıyor bilmemkimin oğlu şöyleymiş, bilmemkimin kızı böyleymiş, bunun karısı bunu yapmış. şu "-miş" eki benim algımda sadece okuduğum bir hikayede geçtiğinde rahatsızlık yaratmıyor. çevredeki insanlar hakkında "-miş"li geçmiş zaman kullanarak bir şeyler anlatan kim varsa dedikoducunun ağababasıdır. allah bildiği beğendiği gibi yapsın, başka hiçbir şey demiyorum. ne gerizekalı, gereksiz, mal insanlarsınız arkadaş siz? iki insanı bir arada otururken gören başlıyor meddah gibi bilmemkim şunu yapmış, bu çocuk aslında gaymiş, şunun kızı üçün birini almış, onun oğlu şerefsizin önde gideniymiş. hep bir "-miş".
çomarlar, sjw'ler, kapanak şövalyeleri.
Her konuda fikir beyan edip, akıl verenler. O kadar sıkıldım ki idare edecek sabrım kalmadı.
egolu, bencil tipler.