bugün

belki bi cogunuz anneden nefret edilirmi ya diye entry yapabilecek kadar sansli ama maalesef ben onlardan diylim. sürekli sizi kötülüyen. herkezin yaninda kücük düsüren . herseyinizi abilerinize yetistiren. kardeslerinizle kavga ettiginizde en kücük seyde bile kimin hakli olduguna bakmadan hemen sizi döven. yüzünüzdeki izleri ona borclu olmaniz. abiniz sizi dövdügünde hakli olsaniz bile abinize gücü yetmedigi icin sanki abinizin dövdügü yetmiyormus gibi sizi döven ama abinizz kiz kardesinize biraz kizsa hemen araya giren. hic bi yaptiginizi begenmeyen. sürekli senden bi b.k olmaz diyen . kardeslerinizle aranizi bozan . babasizliginizi size hep daha cok hissetiren. lan birak dövmeyi karinin bes tane cocugu var tek beni dövüyo sürekli sanki düsmanimmis gibi. kendimi bildim bileli ne benden büyük olan nede kücük olan kardeslerimi dövdügünü bilirim .. tek bi tokat atsa felan tmaam kumandayi yüzüme vurup yüzümü kanatti lan oda tek kardesimle kanal degisterme kavgasi yaptigimiz icin . icime attigim tek soru bu: annem benden neden nefret ediyor . babam anneme zorla tecavüz etti heralde. alti kadroluk bir ailede kendimi yanliz hissetirdigin icin sagol anne.
nefret edilecek anne yoktur kanımca.