bugün

çok sigara içince başıma gelen şey. öleceğim sanıyorum. bir rennie atmak iyi geliyor nefesinizi de açıyor aklınızda bulunsun.
nefes almak bile istemezsin o süre zarfında.
çok büyük işkencedir.
bir türlü kurtulamadığım lanet şey. ölücekse ölelim de bu ne amk böyle.
Ruh halindeki bozuklukların da ortaya çıkarabileceği rahatsızlık. (bkz: panik atak)
hastanede yatarken yaşanılan sıkıntıdır.
öyle lanet birşeydir ki
ekmek almaya bile çıkmaya korkarsın.
yokuş yolunda yürürken bayılıcağım diye.
korkarsın.
sigaranin kötü getirilerinden biridir.
yazarina ventolin inhaler yahut turbuhaler kullanilmasini tavsiye edebilecegim baslik . (bkz: astım)
düzenli olarak sabah ve yatmadan öce keçiboynuzu pekmezi yemenin iyi geldiği söylenen rahatsızlık.
Allah canımı alsada kurtulsam bu nedir böyle dedirten rahatsızlıktır.
Bendede var kardeşim yürümeden koşmadan durduğum yerde nefes almakta zorlanıyorum. Benim ki 6 aydır var önceleri az oluyordu şimdi her gün oluyor. Bence bir an önce doktora git. Derdini iyice anlat.
Bendede var kardeşim yürümeden koşmadan durduğum yerde nefes almakta zorlanıyorum. Benim ki 6 aydır var önceleri az oluyordu şimdi her gün oluyor. Bence bir an önce doktora git. Derdini iyice anlat.
amfizem benzeri bir durumunuz yoksa psikolojiktir.
sigaranın dibine vurunca ortaya çıkan durum.
Bazı şeyler vardır,
Olması hatta daha kötüsü olmaması durumunda yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur
Elleriniz kollarınız bağlıdır.
Sadece beklersiniz
Hayal edersiniz
Olacak evet bir gün olacak dersiniz
Bir anda gerçek hayata dön dude! dersiniz
Gerçek hayata dön!
Ve o an
Ne kadar da sıfırda olduğunuzu
Işığın aslında hiç olmadığını
Sadece bir yanılsama olduğunu
Fark edersiniz
Bir anda nefes darlığı başlar işte
Aldığınız nefes ciğerlerinizi doldurmaz
Kendi kendini hasta etmeyi seven insan hastalığıdır.

Bebek yaşımda yaşadığım şehirden dolayı sahip olduğum, Bu yüzden kilo da aldığım hastalık. Kalp ve tansiyonumda da düzensizlik var.

Önce psikoloğa, sonra diyetisyene giderseniz kendinizi tedavi edersiniz.

Takılmamak leğazzım yau.
Nefesin yetersiz oluşu.
en az iki haftadir beni süründüren illet. ne yapilir nasil cözülür bilmiyorum. sebebi psikolojik midir onu da bilmiyorum alerjilerim ve sinuzit+bronsitim var ondan da olabilir. bende bunun yaninda bir de yutkunma guclugu var. bazi sabahlar ruyamda biri beni bogazliyorken nefessizken görüyorum kendimi

Allahim sifa ver demekten öte birsey gelmiyor elimden
özellikle yaz aylarında daha sıkıntılı olan durum. zaten sıcaktan uyunmuyor, bir de üzerine bu illet gelince boğulacakmışım gibi hissediyorum. operasyon geçirmeyi düşündüm ancak bu bilgiler beni biraz korkuttu;
burun estetiğini de aradan çıkarmak isteyenler için ideal olsa da bana çok teferruatlı geldi. o yüzden kendimi bitkisel çözümlere adadım.
hiç yaşamış olan var mı aramızda cidden aldığım nefes yetmiyor hani meyvesuyunun son damlalarını çekersin ama o su pipeti doldurmaz ya aynen öyle. doktora sordum psikolojik dedi ama psikolojim normal. doğal nefes açıcı bulmak gerek.....
zor hastalık
Astım var.senede bir iki kere de atak gelir.hatta bu aralar atak zamanı.tetikte duruyorum sürekli.alamıyosun lan işte nefes.kalakalıyosun öyle.yanında ventolin spreyin yoksa resimler geçmeye başlar önünden.alışacaksın bununla yaşamaya.düzenli spor ve nefes egzersizi fena gelmiyor.bahar ayı benim için ölüm ayıdır ama .millet çiçekleri görğnce sevinirken benim aklıma toprağıma ekilecek çiçekler olarak gelir * şaka şaka.
Gün itibariyle nedensiz aşırı yorgunluk ve sürekli esneme eşliğinde başıma gelen (astım bronşit türü bir rahatsızlığım olmadığı ve ağzıma da sigara değmediği halde) ve beni endişelendiren hede.
Kan şekerim normal görünmesine karşılık uzun zamandır fazla susama yaşamam da cabası.
yüksek ihtimal psikolojik.
Bazen günde 2 paket sigara içiyorum abartmıyorum, şu son zamanlarda bundan muzdarip hissediyorum kendimi. Acaba corona yüzünden psikolojik bişey mi, yoksa sigaraya bağlı bir durum mu ayrımını yapamıyorum.
boğaz ağrısı, nefes darlığı evde kapalı kalmaktan ve psikolojik olabilir. ben 4 gündür karantinaya aldım kendimi. ama çalışmak zorundayım. pazartesi karantinam biter.

Edit: benim ohalim bu kadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar