bugün

merak ettiğim soru türü. Biz niye uyuyamıyoruz ki ?
Rüya görmüyorum artık. Ertesi gün içinde beklentim yok. ilk okul aşkım da yok.
çünkü kendi ellerimle bütün hayatımı bok ettim.
çünkü uyku saatim gelmedi. evet.
(bkz: meme)

hacı sen meme nedir bilir misini ?! memenin dili, dini, ideolojisi olmaz. olm öyle memeler var ki, uyutmuyor. yeri gelmişken anlatayım. hayatımda görüp görebileceğim -ki çıplak olarak görmedim- en iyi memeyi gördüğüme eminim diyebilirim.

gözlerim legolasınkileri solladı. sütyenlerin içini görebiliyorum. gözlemcilikte çığır açtım amk. neyse, bence bi hatunla bir ömür geçmez ama o memeler sarkana kadar o memelerle bir ömür geçer.

gördüğüm memeyi özetlemem gerekirse, kızın meme dolgun ve bıngıl. sütyensiz hali hafif damla modeli ama sarkık değil. sert meme değil, şekilli ama hemen içeri göçüyor, elini çektiğinde de hafif ama tatlı bir sismik dalgayla kendini aniden geriye bırakıyor. hafif soğuk keşkül memesi. memeucu çeperi çapı 7-8 santim ve pembe.

off lan off. aklımdan çıkmıyor o sol taraftan taşmışlığı. olm biri kafama odunla vursun ve bu rüya felen desin.

(bkz: memenin harika bir organ olduğu gerçeği)
Bu gun psikologimle bas basa oldugumdan degil, istrn donuyor olmam neden oluyor uykusuzluguma.
Çünkü güneşin doğup doğmayacağını merak ediyorum.
benim için çok değerli bir insanın derdine çare olmaya çalıştığımdan .
(bkz: mutlu bir uykusuzluk)
işler, güçler, yarım kalmış hesaplar.
Uyuyamamak ata sporu oldu.
Şu an onu icra ediyorum
çünkü hayatımdaki en değerli insanın kalbini kırdım. acaba ne olacak affedebilecek mi diye düşünmekten gözüme uyku girmedi.
Bacağım ağrıyor.
Çünkü yarın erkenden uyanmam gerekiyor.
Uyanmak istemediğimden.
ben uyuma karari aldim sayin uyuyamayan yazarlar. iyi geceler herkese.
Multi denen arkadas yuzunden.
Uyuduğumda kaçıracağım olaylar olacağından şüpheleniyorum. Sanki uyursam o malum Şahıs bana mesaj atacak ve ben görmeyeceğim, sonrasında cevap yazdığımda ise bana geri dönmeyecek. Aşk böyle bir şey sayın yazarlar...
dusunceler, planlar, hayaller, beklenenler, asla gelmeyecek oldugu bilinenler...
Hastalik.
Sozde kafa dinlemek icin bir ayligina memlekete tatile geldim.
Geldigim gunden beri basim yerden kalkmiyor...
Dinlenmekle bunu kast etmemistim...
yorgunluktan uyuyamaz mı biri insan? artık öyle yoruluyorum ki yatamıyotum sözlük.
Çünkü sanah gidecek bir işimiz yok. Rahat böyle oh kebap.
Canım istemiyo.
Uyuyamama durumu yok. Ya Ben uyumuyorum ya da beni uyutmuyorlar. Net.
Saat 5te yolculuk sebebi ile uyandırılırdım.
Şu öksürük yüzünden neden olacak.