bugün

Sahur yapacagim ondan uyumuyorum.
Çünkü saat 10 da sınavım var. Çok korkuyorum hiçbir şey bilmiyorum gibi geliyor.
Sevgili yazarlar 80 kişi online şu an. Herkes bir soru için dua etse olur bu iş.
Cevap bekliyorum. Hayat niye böyle ya. Birinden cevap beklerken başkası sana mesajlar yağdırır. Sen ise en ufak bir kelime, söz yazsın cevap versin diye beklersin.
Kaç defa söyleyeceğiz kardeşim çalışıyoruz.
Kaç defa söyleyeceğiz ders çalışıyoruz.
0:00 0:17
uyumayı bile haketmiyorum ben.
yaptıklarımdan değilde yapamadıklarım için uyumuyorum sanırım.
uyumak istemiyorum. hayat kaçıyor gibi geliyor.

herkes uyuduğunda da uyumayan yerlere sarıyorum.

sonra biraz uyuyorum ve tekrar uyanıyorum.

madem yaşıyoruz tadını çıkartmak lazım.
Şimdi yalan söylemek istemem tuvalete kalktım bildirimlere falan bakarken bir anda kendimi burda buldum birazcık uykum açılır gibi oldu neyse ben yatmaya devam edeyim.
“Uyku kaatillerin bile çeşmesi;
Yorgan, Allahsıza kadar sığınak.
Tesellî pınarı, sabır memesi;
Size şerbet, bana kum dolu çanak.”
işteyim çalışıyorum.
çünkü sabah geç saate kadar uyumanın hazzına varmak istiyorum.
çünkü uykusu geldiği halde kendine eziyet eden bir malım.
Çok uykum var...
Gece olunca daha sakin daha rahatça düşünerek yazabiliyorum.
Hem sizi daha rahat anlıyorum.
hep aynı sorunları yaşıyorum. çocukken uyuyunca duygular da gidiyordu. onlar kafanı sadece 1 gün meşgul edebiliyordu. ama şimdi sabah kalktığında önceki günü hatırlıyorsun yerinde sayıyorsun aynı yerde kalıyorsun. uyumaya değer bir şey görmediğim için uyanığım.
Pazartesi günü sevmediğim bir işe erkenden kalkıp gideceğim için gündüz olsun istemiyorum. Uyursam zaman hızlı geçer.
0:00 0:17
Erken saatlerde rus pazarı diye tabir edilen bit pazarına gitmem gerekli, hiç uyumayayım da erken kalkmak zorunda kalmayayım diyorum.

Evet fakirim olm ben rus pazarından alışveriş yapıyorum.

Şaka lan şaka çok güzel pikaplar kitaplar ve benzeri şeyleri erkenden ayıklıyor ipneler.
Sözlüj delikanlılarının yarısının hayalini gerçekleştirmekle meşgul olduğum için.
Düşürürüm diye.
Belki heyecan belki mutluluk.
Belki tatil belki yolculuk.

Demiştim daha önce,
"Güzel günler göreceğiz güneşli günler
Motorları maviliklere süreceğiz"
kitabımı bitirmem gerektiği için , ve bitirdiiiiim.
çümkü içmelere doyamadım yine..