bugün

Araba kaçırmanın heyecanıyla kaçtı.
Edit.
Mk saat 12 de uyandım 2 gün sonra sınavım var.
Eve geleli birkaç saat olmuş olmalı. Bir bira, bir bira daha derken saat geçiyor hayliyle.

Alışkanlık.
Eve gidip direkt uyuyacağım diye sürekli söz veriyorum oysa. Bazı sözleri hiç tutmam, maalesef.

Canım sıkkın yatamam.
12 gibi kahve içiyorum, genel uyuma saatim 4…
Tadı mükemmel bir kahve ictim uykumu kaçıracağını bile bile. Yaparım arada böyle çılgınlıklar.
Çünkü sizi alakadar etmez.
Genelde 16-24 çalışıyorum bu sebeb ile benim için geceleri gündüz, gündüzleri de gece gibi. gündüzleri de öğlene kadar uyuyorum.
Yalnız hissediyorum . Çaresiz bir dünyada tek başına. Cigaramdan nefesleri birbiri ardına yavaş yavaş alıyorum. Bazen kendimi öldürüyormuş gibi hissediyorum.

Her gün uyanıyorum ve yüksek sesle bağırıyorum: MUHTEŞEM BiR GÜN OLACAK. Ama kısa bir süre sonra dışarı çıktıktan sonra... ve insanların yüzündeki hüznü görüyorum... Sadece başka bir yere gitmek istiyorum. Başka bir yer....

Hell on earth
Earth on hell
Thank to selenium.
canım sıkkın nedense uyku tutmuyor.
Düşünüyorum.
Ne bileyim adettendir uyunmaz.
benim aptallığım.
gece gece redbull içtim.
canım öyle istediği için.
Özlüyorum çünkü. Eski mutluluğumu, rahatlığımı, güven hissini, kendim olabilişimi...
ikinci öğretim okuduğumdan beri erken yatamıyorum sözlük.
Gidecek bir isim ya da bir okulum yok. Gece ile gunduzun bir farki kalmadigi icin.
bugün cumartesi oldu sanıyordum meğer cuma ya girmişiz sabah iş var şimdi uyuyacam.

bu başlığı görmem iyi oldu.
Uyumam gerekiyor ancak uyumamam için nedenlerim de mevcut sanırım mevcut olan nedenler ağır bastı ancak içsel anlamda şu an uyuyorum .
Alışkanlık oldu 2 haftadır 2 den önce uyuyamıyorum.
iş var, iş olmasa da hep erken kalkarım.

kahrolsun kapitalizm.
aptallığımıza uyumuyoruz aptalız çünkü.
Aptallığıma uyumuyorum aptalım çünkü .
Uyuyunca hemen sabah oluyor.
haklı öfkemi hatırladım bugün, tekrar unutmaya çalışıyorum. işte sekiz saatlik uykunun kanına giren bir mesele.