bugün

Vizeler var, uyursam dinlenmiş olurum dinlenirsem ders çalışmamak için bir bahanem olmaz.. şimdilik uykusuzluğu bahane ediyorum.
gözümden uyku aksa da paşa keyfim uyumak istemiyor direniyorum.
Nedeni yok. Uyumadım sadece. Zombi olsaydım keşke. Hiç değilse onlar memnun ruhsuz olmaktan, sadece bedenin hareket etmesinden ibaret olan hayatlardan.
basitçe insomnia
genele vurursak imçiçi uyurmu len mq
dev kanatlılar diye bir belgesel izliyorum, kanat genişliği 3 metre, boyu 1 metre olan devasa akbabaları anlatıyor. lan diyorum ne enteresan hayvanlar var, tarih öncesi mitolojik canlılar gibi, keşke görebilsek. bizim memlekette hiç yok böyle şeyler vs.

sonra bir baktım ki bu belgesel kızılcahamam'da çekiliyormuş, kuş bildiğin angara'da yaşayan bir kuşmuş.

burnumuzun dibinde neler var da farkında bile değiliz işte.

-ha konumuzla alakası ne yarram derseniz de bir şey diyemem tabi.
Bir yazarın tanımlarını şaapıyorum. Karıştırıyorum yani. Kıps kıps.
Kabus görüyorum, instagramda gördüğüm bir korku filmi fragmanı rüyama girip duruyor.
Çünkü bu uykusuzluk ile yola çıkacağım,hadi bakalım yola çıkalım.
e sabah oldu niye uyuyayım?
Uyuyorum, her saat başı uyanıyorum. Bu da beni sinirlendiriyor. Uyumuyorum.
Hasta bakıyorum. Hastanedeyim. insanlar için yaptığımız fedakarlıkları kimse bilmeyecek anlamayacak.
sorudur da söylemeden edemiyciim.
şu ara şahane bir düzenim var. gece 11 yatış, sabah 7 kalkış. züber, über.
doğayla cebelleşmemek hoş bişey.
0:00 0:17
güzel soru.

yetiştirilmesi gereken işler var.
şehirlerarası otobüsler çok rahatsız.
pablo neruda okuyorum. özlediğim sevgiyi buluyorum yazdıklarında. yalnızlığımla birleştiklerinde iyi ki diyorum fırsat vermemişim daha fazla kimseye. kimse zerre zerre sevmiyor, okşamıyor insanın en çirkin yerlerini bile. uzakta kalsınlar. sen hep ol, neruda.
Çünkü canım bir şeyler istiyor.
uyumaya üşeniyorum.
Uyuyamadim kafami bosaltamiyorum..
Ne zaman fazla gürültüye maruz kalsam, zihnim kendini toparlayamıyor. Normalde şu an 4. Rüyamı görüyor olmam gerekirken uyku saatim geçtiğinden sanki yeni uyanmışım gibiyim. Sabah 6.30 kalkmayacak olsam sorun olmaz da...
görsel
Şu şekilde düşündüğüm için uyumuyorum sanırım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar