bugün

Yıllarca ruh ikizimi aradım sonrada ruhumun eşsiz olduğunu farkettim.
Zalımların hepsi terketti.
Valla bende sorun yok, iliskiyi kimsenin gotu yemiyo.ortalik orospu cocugu dolu.
istediğim kız bana bakmıyo bana bakanı da ben istemiyorum.
kısa sürede ayrılıp üzülmekten daha iyidir yalnızlık.
hani aramıyorum yani aşk aranacak bir sey değildir. nereden çıkacağı belli olmaz . ama sevgiliyi bu entry de ego tatmini için zaman geçirmek için takıldığım bir insan olarak ifade ediyorsan gerek yok uzak kalsın dostlarım var benim .
Yalnızlıktan korkan insanlara mahkumdür. Yalnızlıktan korkmuyorum. Olup olmaması da pek fark etmiyor çabalamıyorum.
Çünkü terketti ve ben bidaha kendime gelip , yeni birini sevemiyorum . Bidaha birakacak diye değil . Ben onu Sevemem ve birakrm diye
O şimdi evli, ben yanlız divaneyim ve avareyim...
Zengin değilim, kız konularında kendime güvenim yok, kız olsam kendimle sevgili olurmuydum diye düşünüyorumda olmazdım heralde.
güzel soru. ancak gercek şu ki

eziksiniz işte ıssız adam triplerine girmeyin amk. hahahahaha
28 yıldır bu konuya kafa yoruyorum ama bir nedeni nedir bulamıyorum.
zenginim , sözlükte kendini ifşa edenlere göre brad pitt'im , ev araba hepsi ve 10 numara malım.*
sevecek biri mi var?
hayat ya.sebep yok aslında.gerçekten şimdi farkettim neden benim sevgilim olmuyor?
Fuckbuddy arayan kızlarımız bir mesaj kadar yakınım.
Bi yere takıldı herhalde bu saate gelirdi.
dur bakalım ben aşka inanmam. aşk uyduruk bir duygu olup medya sektörünün en çok kullandığı illüzyondur. sektörel bir araçtır. bence en büyük sevgi samimiyetle gelir. dişi cins bunun farkında değildir ve medyanın kendisine pompaladığı hayallerde yaşar. haliyle sevgili edinme işi sıkıntılı olur. eğer bir erkek kızı elde etmek istiyorsa yalan söylemelidir saçı, kıyafeti kötü olsada övmeli kişiliğini övmeli falan filan. erkeklerde sevgi ölçütü ne yaptığın kızlar da ne söyledigindir. ( bu arada benim sevgilim var ama yorum yapmama mani değil. swh)
Bir kaç ay öncesine kadar yoktu cunku kimse bu kadar tatlı değildi şimdi o hayatıma girdi ve o bir melek eğer kurban bayramı tahtıli dokuz güne çıkarsa minnak yeğenim bize geleceeek<3.
heyecanım ve güvenim yok çünkü.
(bkz: onu da mı bağa soruyon)
Bence mustakbel sevgili adayım neden beni bir turlu bulamadi?.
ilişkinin başlama anında, romantik ve duyarlı takılmam gereken anlarda hep kendimi tutamayıp lanet olası yazışırken konuyu meme capsine getirdiğim için yaşadığım kayıplardan dolayı sevgilim yok.

canı cehenneme anladınız mı sevgililik kurumunun.

lanet olası canı, lanet olası cehenneme.
çünkü doğa kanunlarına ve evrim ilkelerine göre soyumun tükenmesi gerekiyor.
çocukluk aşkım tarafından reddedildim.
Kazık yemeyi sevmem. Bence yeterince yedim zaten. Birisi için üzülmek için gencim.