bugün

Dönüp dolaşıp varacağın yer mutsuzluk değil mi?
Çevrem yapılan plana sadık kalmayan insanla dolu da ondan. Mutsuz değil de sinirliyim galiba. Pardon.
Yaşama hakkımızı elimizden almak üzereler modern kölelik insan kendine hiç zaman ayırmazmı herşey ateş pahası faturalar için çalısır olduk.
Şu dünyada gerçekten kalpten sevilmeden ölmek kadar acısı yok benim için. Beni ben olduğum için seven biri olmadığından mutsuzum..
artık mutlu olmak için her şeyimi yitirdiğim içindir.
yanlış bilgidir. kim demiş mutsuzum..

görsel
ne zaman içinden çıkamayacağım kadar büyük dertlerin altında kalıp mutsuzluğa boğulsam aklıma nasıl olsa bir gün diğer insanlar gibi ölecek olmam geliyor. yalnızca bu düşünce beni rahatlatıyor.

mutluluğu ne kadar ararsam arayayım, bulamayacağımı kabul ettim. zaten çocukluğumda -bir insanın ömrünün en güzel geçmesi gereken yılları- kapıma bile uğramayan mutluluk bu saatten sonra gelse ne olacak ki?
Keske bilsem neden mutsuz olduğumu.
Mutluydum. Sormasaydın keşke. Nooldu bize yavşak! Neyse affetim seni...
hak ettiğimiz yerde değiliz çünkü öyle değil mi.
Umutsuz olduğum için.
dünyayı, insanları hatta bazen kendimi fazla ciddiye aldığım için.
Sevisemedigim icin.
herkes tam da hak ettiği yerdedir genc adam.

kimisi onurunu satar, kimisi aklını kullanır, kimisi akılsızlığının kurbanı olur.

ama bir şekilde herkes emeklerinin ya da feda ettiklerinin karşılığını alır. 3. grup hariç.
korkmadan ilerleyemediğim,
belki de dağılmadan yaşayamadığım için..

bir de yanmış hatıraların ara sıra aklıma geldiğini de sayarsak,
gölgemde kaybolduğum için ..
(#40963642) hee amk herkes hak ettiği yerde.o yüzden binlerce katil tecavüzcü sapık elini kolunu sallayarak dışarda dolaşıyor.
tüm dünyada mahkemeler 31 çeksin diye var zaten. nasılsa herkes hak ettiğini doğal olarak buluyor.evet.
görsel
istediklerimi elde edemediğim için.
sabahtan beri yedi bardak çay içtim. sor bir mutlu muyum?
tabii değilim çünkü poşet çaydan çay mı içilir yahu.
ayrıca bugün çok sessiz, yalnızlıktan falan değil başka bir sessizlik var sararmış bi gün dönüm.
görsel
Sözlük erkekleri temsili. Kimler götürür bilinmez ben götürmem.
3 gündür uyuyamıyorum ve aşırı yorgunum iste hu yüden mutsuzum.
Mutluluk için yeterli doneye sahip olmamam Aynı zamanda mutsuzluk için müzelik eserlere sahip bir hayata sahip olmam.
çünkü çok guzelim.
Çünküsü hayat yendi.
insanların beni yarı yolda bırakacakları hissini aşamıyorum bir türlü; O güven kaybının yeri ne yapsam dolmuyor, içimde görmüş geçirmiş huysuz bir ihtiyar var sanki, tam güvenecekken yahut tamamen güvenirken kulağımı çekip çimdikliyor.

Sevgili ailem, keşke içimde koca bir boşluğa sebep olduğunuz o güne dönsek ve o boşluğu doldursanız, ben de sonuna dek güvende hissetsem, gecenin bir vakti mutsuz biri olarak uyumasam..

argadini

https://youtu.be/5PbyTSXJ108

(bkz: Kaygısızlar)