bugün

hayatıma korkunun hakim olmasına izin veriyorum çünkü. *
en saçma sorulardan biridir.

insan normal olarak mutsuzdur zaten. eğer mutluysa neden mutlusun? diye sorulsa anlarım, o istisna olandır çünkü.
anlaşılamadığım ve hep günah keçisi olduğum için..
fazlasıyla kötümser ve birazcık psikopat olduğum için insanları kendimden istemsizce uzaklaştırdım. Yanımda olanlarıysa ''Yalnız kalmalıyım.'' diyerek yanımdan kovdum. Mutsuzum çünkü insanları kendimden uzaklaştırıyorum...
Neden mutlu olayim?
(bkz: dünyaya uyum sağlayamamak)
Mutlu olmam için bir sebep yok.

Kimi sevdiysem gitti.
Neyi hedeflediysem çuvalladım.
Neye inandıysam yanıldım.

Mutlu olamıyorum.
Çünkü son 4 saat. Kendi kendime o kadar inandım ki mucize arıyorum.
kronik mutsuzum sanirim.
Eski manitam 6 saat önce arkadaşımın doğum günü partisinde laps diye karşıma çıktı.konuşmak istedi; aradı ama ne yüzüne baktım ne engeli kaldırdım nede telefonu açtım öylece ayrıldım mekandan.elim kolum titriyo aşırı gerildim la...
terk edildim.
Kendi mutluluğumdan çok başkalarının mutluluğunu düşünen biriyim. Bugüne kadar ne mi oldu? Farkettim ki şunu yaparken mutluyum diyebileceğim hiçbir şey yok.
Hoşlandığım bey bunu öğrendiğinden beri yüzüme bakmayı bıraktı. Bugün tam bir hafta.
çok genel bir soru ama herkesin buna bir cevabı olduğunu düşünüyorum. neden mutlusun diye sorsam herkes cevap vermez ama neden mutsuzsun denildiği zaman herkesin yazacağı birşeyler olur. bu da melankolinin içimize ne kadar işlediğinin göstergesi.
Çünkü beklentilerimin tanımlanması ve bunların karşılanması başkalarının insiyatifinde.
sevdiğim kız bana bakmıyor bana bakana ben bakmıyorum öyle yaşıyoruz işte .
param yok.
sevdiğim kız bana bakmıyor bana bakana ben bakmıyorum öyle yaşıyoruz işte .
Yaziya dökünce biraz arabesk göründüğünün ben de farkındayım ama resmen sezarın kendisini hançerleyenler arasında en çok değer verdiği brütüsü görünce hissettiği acıya benzer bir acı hissediyorum.
https://vocaroo.com/i/s1mTnrDy4OTW
konuyu bilsem halledicem de konuyu bilmiyorum o yüzden mutsuz olmaya devam ediyorum sürekli.
Çalışmak için yaşıyorum..

Hayatım bir koşuşturmaca..

Evdede çok yoruluyorum..

Kendime hiç zaman ayıramıyorum. .

Bir insan en mutlu olduğu an eve dönüşte serviste bulunduğu an ise o insan mutsuzdur...

Bende de sıkıntı vardır kesin zaten asosyalim...
değilim o nereden çıktı?
Savaşlar yüzünden. Dünyanın berbat bir durum da olması.
Gayet mutluyum amk.
güncel Önemli Başlıklar