bugün

(#7797233) ile anlıyorum ki anlayamayışım bile eksi almama yetiyor tamam ulen en birinci emre aydın oldu gençler kızmayın artık!!
(#7795379) şimdiye kadar artı-eksi muhabbeti hiç yapmadım, hatta sürekli artı-eksi muhabbeti yapanlara hafiften gıcık oldum.
ama bu entry 4 5 defa neden eksilenir. vallahi zor sözlük insanını anlamak.
http://www.uludagsozluk.com/e/7759830/
http://www.uludagsozluk.c...php?id=7819620&fpop=3
http://www.uludagsozluk.com/e/7812963/

art niyetim varsa dinciler kovalasın beni yahu.

düzenleme : oha bu da kötülendi.
(bkz: #6954589)
vallahi en çok eksi alan entrylerimden. kime neresi rahatsız edici geliyor anlamış değilim.
sahi niye ki?
eski sevgilim misin?
doğru söz - dokuz köy korelasyonu.
(bkz: #7959568)
sanki numarayı ben yazdım ya da benim başıma geldi yani hayret bir şey.
çok başıma geldi sonra boşverdim, sözlük zaten bir nevi dalga yeri değil mi? eksileyen eksilesin, hayat eksilemiş zaten beni çok mu?
(bkz: küçük emrah)
(bkz: #8001868)
sebebi anlaşılmamıştır. bu kadar ağır tepkiyle karşılaşmak düşündürücüdür. "erkeklere bir şey aldırmak kolay" gibi basit cümleden bir sürü gerizekalı çıkarım yapılmıştır. aslında neden kötülendiği anlaşılır, çünkü burası uludağ sözlüktür.
(#3754592)
(bkz: #8041655)
bu entrydir. ilk defa bu başlığa yazıyorum. o kadar entrym eksilenmiştir hiçbirini merak etmedim. ama bu entry neden eksilendi gerçekten çok merak ediyorum. niye? düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. eksi veren arkadaştan rica ediyorum sadece sebebini söylesin valla kızmıycam. rica ediyorum. yemeden içmeden kesildim. sebebini söylesin istediği 10 entrysine artı oy vericem. hatta rakamı arttırabilirim.
yazarların en son okuduğu kitap, en son izlediği film vs gibi entryler.
çok vardır böyle güme giden güzel entryler yazar sormak ister neden ben nedeen ulen diye ancak yapamaz kelimeler boğazına dizilir*
simdi böyle bi baslıga yazıldıgı icin genelde bu entryler de kötülenir. *
(#5211654)
düzelti: akabinde (#8132675)
(bkz: #8134993)
hayır formaları mı beğenmedi acaba.garip.
(bkz: #8176718) fıstık gibi yazmışım eksi veriyorsunuz dostum ama ben biliyorum kimin eksi verdiğini tombul bayanlar eksiliyor herhalde. ama kötü bir niyetim yok. severim tombul bayanları.
(bkz: 8181367)insana ya sabır çektiren durumdur.
(bkz: #8265796) kızın israilli olmasından sebebtir.
(bkz: #8259142) kararı alan yazardır, örgün öğretim kurumlarında arapça okutacaktır.
bir yazar için eksileme sebebinin yanlış bilgi ya da hoşuna gitmeyen bir yorum olduğunu düşünmek eksik bir yargıdır. bir yazar doğru bir bilgiyi entry olarak girmiş olabilir, yorum da katmamamış olabilir entryde, ama işte bu da eksilenebilir çünkü bu entry gereksiz bir entry olabilir. örnekse; (#1406641) 'dir.
(#8264205)
hadi diğerlerini saymıyorum ama salt bilgi içeren, kayıtlarda olan bilgilerin verildiği bu entry, hem de 4 kez kötülenmiştir. moderatörlere seri eksi oylayan(lar) ve bunu bir örgüt halinde yapanlar var denildiğinde ise yok böyle birşey deniliyor. sanırım dünün acısı devam ediyor birilerinde. sizce?
(bkz: #8338385)

not: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.
noluyor ya nedir bu eksi hayranlığı beyler. *
(bkz: #8330677)
yalan mı?
güncel Önemli Başlıklar