bugün

Malum kişi ifade vermiş.
Ben yazmadım hesabımı benden başka kullananlar vardı onlar yazmış demiş.

http://www.haberaktuel.co...madim-haberi-1020418.html

Bana hiç yabancı gelmedi bu döneklik. Neticede elleriyle besleyip büyüttükleri fetö için kandırıldık diyenlerin koyunları bunlar.
yalan beyanat. (bkz: bizde yedik amk)
(bkz: müslüman görünümlü orospular)dan birinin ifadesi. bunlar g*t sıkışınca ne din tanırlar, ne iman.
baş nereye giderse kıç da oraya gider şekerim.
(bkz: ben öyle bir şey söylemedim)
ve bunu anca şimdi mi söylüyor hani o yazı daha yazıldığı zaman bunu söylese insanlar belki inanırdı da şu an o mümkün değil. yaptığının bir suç olduğu şimdi aklına gelmiş ve biraz da halkın tepkisi büyüyünce korkudan ben yazmadım denilmiş.
Bence bir nevi azmettirme suçudur bu. Teröre hedef göstermiştir. Belkide bağlantıları var bu kevaşenin. Bilemeyiz. Terörle mücadele kanunu ile yargılayıp, Twitter'dan sonucunu açıklamak en isabetli karar olur.
bu kadın kendi adını taşıyan hesaptan günler önceden hedef gösterip azmettiricilik yaptı.
ifadesi alınıp serbest bırakıldı.
Kimse kimseyi yemesin. Türbanlı dayanışması bu. Vatan haini bir terörist de olsa türbanlıya iltimas geçiliyor.
işte adalet ve kalkınmanın adaleti.
geri zekalı olduğunu kanıtlamak istercesine yapılmış açıklamadır. tabi teknolojinin ne durumda olduğundan haberi olmasını beklemek hata ya neyse..

ulan o tweet in atıldığı yerden tut yazarken g.tünü kaşıyıp kaşımadığını bile bulurlar isterlerse. tabi burada kilit nokta "isterlerse" böyle soysuzlar korunuyor malum. kabataş kahpeliğini unutmadık birileri sümen altı etse bile..
Evet götünden korkmuştur.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı) !
taptığı kişiler gibi dediğinden dönmüştür. söyledikleri, yaptıkları kötü şeylerin arkasında duramaz bu dönekler.

ülke olarak topaç gibi dönen siyaset adamları varken normaldir bunların böyle olması.

uçağı düşür putin'e saydır sonra git tükürdüğünü yala.
esad kardeşimdir de sonra bir anda adı esed olsun, şimdilerde tekrar yalamaya başla.
çomarı gaza getirmek için amerikaya saydır, yaptığın erkekliğin hiç biri eyleme geçmesin.
mavi marmarayı destekle, sonra sat.
israile küfür et, 20 milyon dolar için hemen döneklik yap.
ve daha nicesi.
Nedense bi anda gülme geldi.
Devleti yönetenlerin, daha doğrusu yönetemeyenlerin kendi beceriksizliklerini, kabiliyetsizliklerini belkide kasıtlı olarak karşı koymamalarını artık her şeyi suç olarak sayarak dikkatleri kendi üzerlerinden uzaklaştırmaya çalışmaları durumudur. Acınacak haldir. Ulan mal, onu yazan terörist olsa yazar mı salak gibi oraya ? Farzetki ben yarın edirnede patlama olmuyor dedim, sonrada (allah göstermesin) patlama oldu...... E ne oldu ? Ben terörist mi oldum şimdi ? Sen 180 mermi atılan yerin yanındaki karakoldan kimse niye gelmedi, bu herif nasıl kaçıp gittiyle uğraşacağına klavye başında atıp tutan tiplerle uğraşırsan daha çok şehit verir bu ülke.
O orospuyu yakalıyıp linç etmek gerek. Böyle basitse biz yapmadık deriz. Kdkdndkkdd
(bkz: neden izmirde hiç patlama olmuyor) deermişim!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar