neden erkekler yatakta çaba sarfederler sorunsalıyla aynıdır. halbuki o sırada zevki kadın alır, kadın uğraşmalıdır yani. bizimki bir anda bitiyor. adalet mi lan bu.
öyle bir sorunsal olmayandır. 27 yaşına geldim, hayatımda bir kere teklif edeyim dedim onu da elime yüzüme bulaştırmıştım. başarılı bir sonuç olmasına rağmen kendimden tiksinmişimdir, ve akabinde kız ile konuşmamışımdır bile daha. karşı taraftan teklif gelirdi genelde. ya da bu yaşa geldik, ne teklifi amk deyip bodoslama ilişkinin içinde bulmuşumdur kendimi. tek sıkıcı tarafı "biz neyiz?" sorunudur bunun da. isim koymayı sevmiyorum la.
olmaması gerekendir 21 yy'da, artık kızlar da teklif edebilmelidir. çünkü belki benim gibi düşünen bazı erkekler de ilk adımı hep karşı taraftan bekler. halbuki kız kısmı ilk olarak bir adım atsa söz belki ben beş adım atacağımdır ona. ama bu adımı atmadıkları için de benim gibi fırsatı tepmiş olurlar, kendileri bilir ne diyelim.. içlerinde belki ayyy öyle şey olurmuymuş canım diyenler de çıkabilir ama o zamanda tv'ye bakmalarını rica ediyorum. kızlar etmesin hep erkekler teklif etsin önce diyorsunuz ama neden esra erolda kadınlar da talip olabiliyor o zaman adamlara.