bugün

çileden çıkartan bir sözdür. diyen anında terk edilse yeridir.
(bkz: allahım neden beni kezban yarattın)
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
bilmediğinden değil duymak istediğinden soruyordur zira egosunun okşanmaya ihtiyacı vardır söyleyiverin gitsin mutlu olur kızcağız.
pokemondur.
kaporta sağlam denesi kız.
Aşik olunasi oldugu için seçilen kizdir.
"çünkü banu kabul etmedi."
ben seçilmem seçerim diyen kızla kapışır.
uzun süren zamanlarca sevişme seansları için görüşülen kızdır. hatrı sayılır bir süre görüşülmedikten sonra kendisiyle görüşmenizde, "çevrende bu kadar hatun var, neden beni seçtin tekrar" der. cevap değişkendir haliyle. orasını çok karıştırmayalım.
hayatını sikecek başka birini bulamadın mı? diye hayıflanan, benden ne istedin diye hesap soran pişmanlığın kızıdır, üzüntünün kızdır, maça kızıdır.
"neden beni kabul ettin" denilesi kiz.
- neden beni seçtin aşkım?
+ çünkü sen su pokimonusun bitanem.
- ya şakayı bırak, neden beni seçtin?
+ bi' tek sen kalmıştın la valla bak.
(bkz: eşşeğin zikinden dolayı)
kendisini hor goren, begenmeyen, yeterli bulmayan kizdir. mantigina ters geliyordur birlikte olmak.

lakin; "sectin" kelimesinin baska aciklamasi olamaz. pazardan meyve mi seciyoruz lan. vitrine konmus, alicisini bekleyen kiz kurusu gibi konusmanin anlami yok.
kendi egosunu tatmin ediyordur. atıyorum gözlerin çok güzel ondan diye cevap alsa, gidip tüm kız arkadaşlarına gözlerim nasıl diye sormak içindir. egodur kısaca.
ben seçmedim amk bana kaldın denilesi kızdır.
(bkz: sakın gülme seni seçtim)
kendini pokemon zanneden kızdır.
'pki bşy srcm ndn ben?' şeklinde yöneltir sorusunu. çık bakalım işin içinden çıkabilirsen.
buyutulen kizdir, ayni soruyu erkekler de soruyor, hatta siz sormadikça onlar inadina soruyor.

Ne diye seçicem dalgin zamanima denkgelmistir de diyemiyor insan...
görsel
kendimi esra erolda ki hiç kimseyi begenmeyen kız gibi hissettim. yok ben degil bi arkadaşım izlemişti o da bi kaç bölümünü.
sana karşı bedenimde bişy kabardi heralde cevabı yapıştırlmalıdır.
çarizart yine ibnelik yaptı elimde bi sen vardın diye cevaplanması gereken kızıdır.
güncel Önemli Başlıklar