(bkz: yalandan kim ölmüş)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/anlıyorum-977997/
mehmet cengiz'in küfürleri çok hoşuma gittiği için. bende alışkanlık yaptı da.
bilal oğlanın ikbali için evet oyu vereceğim. eee, babası koltuğa kazık çakacak değil ya!... : )))
çünkü maddeleri okumadım, kararımı mitingte verdim.
"hızlı karar alabilen bir yönetime ihtiyacımız var" demiş aktrol efendi.

Ulan, 17-25 aralık sürecinde mit müşteşarını tutuklamasınlar diye 6 saat içerisinde bununla ilgili kanunu meclisten bizim bakkal osman mı geçirdi.

Bu jet hızı ile geçirilen yasa için noter cumhurbaşkanı gül efendi çankaya köşkünün nizamiyesinde pijaması ile bu kanunu imlamadı mı?

istedikleri zaman, istedikleri kanunu torba yasa adı altında sizler osura osura uyurken gece yarısı meclisten geçirebiliyorlar, hızlarına engel olan mı oldu?

istedikleri her şeyi yapabilme güçleri varken neden hala 2002 den önce emekli olan emeklinin maaş farkları güncellenmedi?

Buna USA, almanya, fransa mı engel oluyor?

Siz hala hangi hızdan bahsediyorsunuz.

Uyuyun amk.
samsung'un telefonu bile 5.bin lira olmuş istikrarlı şekilde batmak için evet diyebiliriz.
görsel
detaylarını açıklamadan, somut gerçeklerle ikna çabasına girmeden "açıklanamaz devlet sırrı" misali iddialarla, "büyük resim"lerle yapılamayacak bir kafalamadır. ekonomik savaştayız, bize saldırıyorlar, bize çok güç verin ki bürokrasiyi aşalım vs vs argümanlar soğuk savaş dönemi misali sorgulattırmadan itaat ettirme ve gaz verme argümanlarıdır. arka planını açıklamadığı iddialarla bu şekilde ortaya çıkmak yarın öbür gün "bürokrasiyi aşmak" için alınan muazzam yetkilerle başka türlü gizli kapaklı işlerin çevrileceği şüphesi de uyandırmaktadır.