bugün

bak delikanlı, şimdi bir takım kişiler çıkacak, namaz kılacak, oruç tutacak, umreye koşacak ama faizci kapitalist düzene hizmet edecek. onların sana sunacağı imkanlara aldırış etmeden adil bir düzen için tüm gayretinle çalışmaya devam edeceksin. bunu unutma.
şu adamın politikasına ve siyasetine laf edildiği günden beri ülkedeki siyasetten hiçbir beklentim yok. bıraktım yürüyüverdim...

bu arada oy vermeyenin de haklı bulduğu tek lider.
Ben bir halt ettim memleketin başına siyasal islamı musallat ettim der ne diycek başka dese dese.
(bkz: akp yi kurduran siyonizmdir).

bütün hacı-hoca birbine düşman, anlamadım amk.

http://www.youtube.com/watch?v=HaHABVKJjkY
"Bir çiçekle bahar gelmez ama her çiçek bir baharı müjdeler."
Mekânın cennet olsun büyük insan...
bak delikanlı! biz, küresel sömürü sistemini, siyonizm'i, ırkçı emperyalizmi bütün yönleri ile ortaya koyduk. çözümün de milli görüş olduğunu söyledik. bundan sonra onlar yeni bir taktik içerisine olacaklar: milli görüş'e karşı ılımlı milli görüş. nedir bu ılımlı milli görüş? "biz de milli görüşçüyüz" deyip israil'le normalleşmeye, kapitalizmi içselleştirmeye, nato'nun sınır ötesi operasyonlarına dahil olmaya, sömürge tipi kalkınmaya, kendileri gibi düşünmeyenlerin haklarını gaspetmeye "erbakan'ın izinden gitmek" adını verecekler. sakın bu oyunun bir parçası olma!
TBMM'de bağıra bağıra "Bana ne Amerika'dan" diyebilen tek LiDERDiR.
Bir gün mesele Suriye olursa bilin ki hedef Türkiye'dir.
O kadar haklı ki...