bugün

türk erkeklerinin genelinde bulunan sendrom. genellikle aşktan yana yüzü gülmeyen, eline dişi sinek bile konmayan yurdum delikanlılarımızın! her fırsatta ulaşmayı beceremediği ve haketmediği türk kızlarına laf sokma efendime söyleyim gereksiz yere yerme çabalarıdır. türk kızının er kişisini reddetmesi ya da kabul etmesinden tut tercih ettiği parfüm, kullandığı diş macunu, gece uyuyuş şekli bile onlar için eleştirilip irdelenmesi gereken bir konu. tıp malesef bu konuda çaresiz.

ne diyoruz peki biz buna? özgüveni eksik konmuş türk erkeği davranışı.

Edit: hastalıklı olanlar çoktan eksileyip eleştirmeye çalıştı *
ne yapsam da türk erkeklerinin dikkatini çekip kendimi beğendirsem düşüncesinden dolayı ortaya çıkmış durumdur.

sabah sabah kafa açma lütfen.
ben genelde başka bişey sokuyorum.

şaka lan şaka hiç huyum değildir, bazen ayarı kaçırdığınız zamanlar oluyor o zaman basarım fırçayı bakmam gözünüzün yaşına.
Ne yapsam da kız olduğumu belli etsemcilerin sık sık yakındığıdır.

Prim yapmak için kızlı nick alırım, elimin kolumun fotoğrafını çekip orada burada paylaşırım. Buraya kadar her şey güzel. Fakat iş ayar yemeye gelince türk erkeği çok rererö oluyor. görsel
sozluk erkeklerinde bolca görülen ego kaynakli otoimmun bir hastalıktır.
(bkz: başlık nick uyumu) sghdfıugdfıojsıdfgudfhsıfjds9kgıofdjgfsdkf09sdhft9h.
(bkz: ben kızım demenin alternatif yolları)
var olan durumdur. bu sendromlu kişiler kuyruk acılarıyla kendilerine bakmaksızın türk kızlarını kötü eleştiri yoluna giderler.*
bu kişileri sözlüklerde, twitter'da bolca bulabilirsiniz. lakin genel olarak birbiriyle çeliştikleri için pek başarılı da olamazlar.
sonuç olarak; eleştirmeyin demiyorum, tutarlı olun diyorum.