bugün

--spoiler--
Git kenarda huzur bul
--spoiler--
Gerçektir.
Bu kişiler inansalar bile sadece lafta inanırlar zaten. Minimal bilgileri bile yok.

Ne mutlu bize ki müslüman değilsin.
sen mutluysan, müslümanlar da mutlu olmalıdır.
bizim dinimiz hoş görü dinidir. herkes müslüman olmak zorunda değildir fakat '' iyi ki '' tabirini kullandığınızda dini değerlere hakaret içerikli olması pek hoş değildir.
aynı zamanda; ne mutlu ki farklı inançtaki birinin boğazını kesmiyorum, ne mutlu ki ölümlü birinin gökteki ayı ikiye böleceğine inanacak kadar saf ve budala değilim, ne mutlu ki 9 yaşındaki bir kız çocuğunu karısı yapan birini "yol gösterici" olarak görecek kertede bir ahlak anlayışım yok ve ne mutlu ki "tanrı sözleri" olduğu söylenen bir kitabın aslında çelişkilerle ve ilkelliklerle dolu, bir çeşit masal kitabı olduğunu idrak edecek kadar akıllıyım.
ne mutlu ki yok olacağıma inanıyorum; ne mutlu ki ölümden sonra gübre olacağım; ne mutlu ki hayatımda ciddi bir huzur kaynağından mahrumum, ne mutlu ki derin bir ahlak öğretisi hakkında bihaberim; ne mutlu ki sağlıklı ve düzenli bir hayatın anahtarını elimin tersiyle itiyorum; ne mutlu ki tevekkül gibi bir psikolojik ilaçtan mahrumum şeklinde devamı getirilebilir.
kendini çok önemseyen kişilerin söylemidir ki bir çok kişinin umrunda da değildir bu.

ne yapalım şimdi? kurdele niyetine takalım mı bir şeyler ödül olarak?
ne mutlu ki bunu söyleyen sizin gibiler bu dine inanarak dini kirletmiyor . haklısınız .
müslüman olan insanların hoşuna gitmeyecek bir önermedir. Nasıl mutlu olurlar sürünsün dinsizler tepkisi alınabilecek durumdur.
güncel Önemli Başlıklar