bugün

Ben de bir galatasaraylı olarak anlam veremedim doğrusu. Hatta bir ara noluyor herkes kınıyor bir ben kaldım dedim. Hayır bir de en salakça olanı da beşiktaş taraftarından beşiktaşı desteklememesini beklemeleri. Enteresan mıyız arkadaşlar?
beşiktaş düşmanlığından ziyade öyle gte böyle yrak zihniyeti hakim olmuştur.

kimse kusura bakmasın ama bunu bjk taraftarı kendi yarattı.

biz ne güzel gs -fb karşılıklı birbirimize sara sara kardeş kardeş takılıyorduk

amma ve lakin... lehinize hakem hatası yapılırken sesiniz çıkmayıp başkasına yapılınca ağlama diye artsilk yaparsanız...avrupada sizi destekleyen diğer büyük takım taraftarlarına puan alınca veya galip gelince sürekli ''sadece x e değil renklilere de koyduk vs'' diye nankörlük yaparsanız...8 senede bir avrupaya gidip 10 senede bir şampiyon olmanıza rağmen kendinizi dev aynasında görüp daha yüzmeyi öğrenmeden okyanusa atlarsanız...her şeyi biz biliriz topu bu ligde biz oynarız diye her laf söylenene ana avrat söverseniz... rakipler avrupada 4-4 yerken taşşağın kralını geçip kendiniz şampiyonlar ligi tarihinin en kolay gruplarından birinden çıkmayı son maça bırakıp fark yiyince ''kanınız bozuk vs'' diye zamanında yapmadığınız milliyetçiliğin ardına sığınırsanız neticede olacağı da bu olur.
Maglup olmakla rezil olmayı karıştıran yazar beyanı.. 1-0,2-0 falan hadi neysede, 6-0 nedir ya!!
dünden beri beşiktaşlı yazarların muhtelif başlıklarda düzenli olarak "o.ospu çocukları" söylemlerinden dolayı meydana geldiğini düşündüğüm mevzudur.

entirileri arattırmayın bana her biriniz gördünüz ses etmediniz. en az 5 farklı yazar 3 er 4 er defa bu kelimeyi koskoca iki kulübün taraftarına kullandı. beşiktaşı desteklemeyen vatan haini o.ospu çocuğudur lafına kadar geldi iş. iğneyi kendine batırmaz isen bu mevzu sürer gider. ahlakı olan insan, insan olan insan bir maç muhabbeti yüzünden başkalarına bu tabirleri kullanmaz..
Real madrid in de çok düşmanı var.

Oha oha real madrid ile Beşiktaş arasinda bir benzerlik daha. Bu kadari da artık tesadüf olamaz ahahaha.
görsel
Geçerli nedenlerimiz vardır.
sadece 22 dakika içerisinde haklı çıktığımız mevzudur.

(#34974584)

belki siz analarınıza küfür yemeyi hoş karşılıyor olabilirsiniz ancak namuslu insanlar bu küfürleri bu hakaretleri hoş karşılamıyor. dünden beri iki düzine bu yukarıdaki entiri gibi şeyler yazıp ondan sonra "nidin bizi dişminsiniz" diye ağlıyorsanız ve sizi adam yerine koyup cevap verene "adam" gibi karşı cevap veremeyip gene gelip "analarına sormak lazım" diye yazıyorsanız önce s.ktirip gidip aynaya bakarak bu soruyu kendinize soracaksınız.

ağzınızdan ruhunuzun iğrençliği akıyor lan yolda görseniz saati sormaya çekineceğiz adamlara buradan "o.ospu çocukları, ananıza sorun" diye yazmak ne kolay değil mi. kalıbınızın adamı değilsiniz amk.

bunlara müsamaha gösteren elinde yetkisi olanlarda aynı şekilde. bir iş yapıyorsan ya tam yapacaksın ya hiç yapmayacaksın bunca küfre sessiz kalmak nasıl bir ruh halini gerektirir nasıl bir boş vermişliği gerektirir ona da kendi vicdanları karar versin. varsa tabi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar