bugün

sevilen yazar.
Kendisi eski (bkz: melda35) dir.
tuttum nickini ihtiyar...
güzel bir nicke sahip olan yazar. nickini yerim senin denilesi yazardır.
yaratici nickiyle güldüren yazar.
feministliğiyle tanınan bir yazardır.
ne buyurduğunu unuttuğundan artık uyduran zerdüşttür.
(bkz: böyle uydurdu zerdüşt)
sürekli kavga halinde bir yazar.sevmedim.
zorla kaşınan yazar. kişi kendinde bilir işi sözünün anlamı. insanların eleştirdiği şeyi eleştiriyi yapanlara yakıştıran ve bu şekilde mizah ve ironi yaptığını düşünen bir zat. fazla ciddiye almamak gerek.
pkk'nın lider kadrosununun türkiye'deki hastanelerde tedavi olmasını "yüz verirsen ali'ye" diyerek yorumlayan ve çözüm sürecinin mimarı olan ve çözüm sürecine canını koyduğunu söyleyen manevi babasının şaşkın kızı tarafından eleştirilince çok fena gülen yazar.yahu senin manevi baban yüz vermedi mi pkk'ya? 3 kuruşluk aklınla kendince bir şeyler yazıyorsun ama kendin de bilmiyorsun lan ne yazdığını.

hmm demek bütün entrylerim sabit 4 cümleden oluşuyor. vay amısınaaa ben bunun farkında değildim erkek görünümlü bağğyan. 6 cümleye çıkarmak için girişimlerimi hızlandırıyorum.

ağzım da bozuktur, çok da çirkinimdir. evet.
- kıskançlık kötüdür..yargı güçtür.
+buyur!
- buyur mu? valla unuttum.
Bekaretini erkeğine saklıyormuş yazarı.
balıkçıların dibinde bekleyen kediler gibi üşüşmüş bağzı hazımsızlar. oh la la millet neler neler demiş hakkımızda. e hani ağzı bozuk olan bendim, kavgacı olan bendim la? burda en iyi anlaştığım kişi bir ülkücü. ne dediğini bilen, ne yazdığından haberi olan türkçülerle de insan gibi konuşuyoruz.

bekaret, ısırır koparır; şimdi ben miyim ağzı bozuk olan. lan sanki burda atom parçalıyorsunuz da benim üslubumu eleştiriyorsunuz. neyse tamam, daha fazla yazmayın da götüm kalkmasın. bugün fazla nick altı aldım, alışık değilim ben buna. sonra şımarırım falan yaneee.

bana harun abi diyen ve balıkçıların dibinde bekleyen kediler gibi nickimi görünce hemen yazan zat-ı muhterem de 2 defa damlamış. hani lan ben harun abiydim. *

bu durumda ya ben kızım ya sen gaysin asssffdddjkk.
nickine bayıldığım yazar. nikini kaşıkladığım. koh koh güldürmüştür beni.

edit: edit akbayram.
cahil cesaretiyle kendince birilerine bir şeyler anlatan ırkçı şempanzeye bir yazı armağan eden yazar. al oku

(#25435222)

ben sizler gibi ölüm ayırmam. merak edenler serap eser için ne yazdığıma bakabilir. sen özellikle bak.
(#25399250) bunu görmeyen pek bi vatan sevdalıları(!) yine damlamış nick altına.

(bkz: barış istiyoruz deyip sokakları terörize etmek)
(bkz: barış istiyoruz deyip okul yakmak)

lan bunlar ne amk andavalı seni bunlar ne. okumaya zahmet etmeyip benden senin gibi ölüm yarıştırmamı mı bekliyorsun eyy cahil. lan insan bu kadar mı peşin hükümlü, bu kadar mı at gözlüklü olur lan.

al bu da serap eser için yazdığım:

(#25211988) lan neyin kafasını yaşıyorsunuz siz. sırf sizler gibi kafatasçı olmadığım için iq seviyelerinizi ispat edercesine şeyler yazmanıza gerek yok her defasında. anladık sizin ne mal olduğunuzu.
Zerdust buyurmaz ceviri hatasidir.
sözlükte yazan ve elit, seçkin, entelektüel bilgi birikim tavan yapmış, adeta bir camus, focault, comte imişcesine yazarak kendisini çok fena göt eden ateist yazarlardan çok ama çok özür dileyen yazarımsı.

beni her defasında göt ediyorsunuz arkadaşlar, yapmayın rica ediyorum. tamam sizler süpersiniz, sözlük siz olmazsa olmaz ama yapmayın biz yobazlara da yazma fırsatı verin.
sözlükteki geri zekalı popülasyonunun günden güne arttığını görünce gerçekten mutlu olan yazarımsı. ne yapmış bu ilgi şeysi, iki tane gerçek kezban için açılan versus için entry girmiş, bu da bazı yalakaların zoruna gitmiş.

ulan amın evladı sen kimsin de o iki kezban hakkında girdiğim entry sebebiyle gelip burada bana annenin mesleği hakkında ipucu veriyorsun a andaval seni. yazacaklarıma verecek cevabın sadece küfür ve hakaret ise o senin mallığın, seni ilgilendirir; ama başkaları hakkında yaptığım bir yorumdan sonra senin içinde patlayan big cock sana böylesine dangalakça bir şey yazdırıyorsa elbet cevabını alacaksın sayın yalaka ve bir o kadar da kendinden bahsettirmek için yırtınan kardeşim.

ne kimseden farklı olmak ne de ilgi çekmek için yazıyorum ben. ilgi çekmek için yazıyor olsa idim nickimi değiştirmezdim allahın malı seni. kimin ilgi çekmek, başka yazarlar üzerinden prim yapma derdinde olduğunu biliyoruz sen yırtma götünü. ha bir de kinami için göt kılı demişsin, sağlam güldük amk.

akşama kadar gez dolaş, sonra sözlüğe gir bir de ne gör? 3 kuruşluk aklıyla kendinden bahsettirmek için yırtınan bir yalaka senin nick altına işesin.

şimdi siktir olup gidebilirsin.

bazı mallar da edilen küfürlere takılmış yine. a sığır, a embesil; kişilere direkt küfür olmadan da sonra küfür serbest burda. artı oy almak ve birilerine yalakalık yapmak için burda bana sıra gelene kadar çok kişi var,gidin onlarla eğlenin.
Sevdiğim bir yazar. Bilgili insan.

Bak artı oya ihtiyacım yok farkindaysan. Ilgi çekmeye de. Soz konusu yazarın bana yuz vermesine de. Demek ki bunlar olmadan da sevilebilen bir yazarmis.

Hayır sizin bu yaptığınız resmen kadınları sindirmeye çalışmak. Sürekli sinan Akçılla ilgili entry girmek, iki uc sözlük surtugunu vslemek bunlara konu olmak daha dogru sanki.

Futbolla ilgili "hadi saldir okey lets go galatasaray"dan fazla iki kelime girebilecek kadın yazar tanımıyorum. Erkeklerden çoğu futboldan direk anlamiyor. Bi bokmussunuz gibi konusuyosunuz. Gidin ojella rimella vsleyin siz.

Sevdiğim bir yazar. Kendine iyi bak tek forvet sen bize lazimsin. *
küfür ve hakaret etmeyi, küfür ve hakaret ettiği entry'de kötüleyen ironik yazar.

ne buyurduğunu unutmuş gerçekten.
Adamlığın zekatı olsaydı kendisine seve seve vereceğim zat.
(#25591480)
(bkz: bayan var dediler geldik)
bazen anlaşamasak da böyle mesajlar (#25600623) yazdıktan sonra, anlaşmazlık noktalarımızı teferruattan saydığım kıymetli yazardır.