bugün

facebook ve twitterda yaşayan ergenlere söylenebilecek sözdür.

mekanda oturuyorsunuzdur, hani sen ergen değilsindir ama karşında illaki ağır ergen vardır. ve hemen der "ayyyyhhh resim çekilelim miğğğ?" sen hemen yüzünü buruşturursun ama ya arkadaşın ya sevgilindir kıramazsın, hadi gel yavrum seni mi kıracağım dersin çekilirsin. çok sosyalsindir ama beş dakika sonra bi face'e bakayım nolmuş ne bitmiş dersin. 1 durum yazısı ve 1 fotoğraf sizi dumur eder.

--spoiler--

@anasının amısında. aşkısıyla beraber.

xxx fotoğraf paylaştı. mobil yüklemeler.
--spoiler--

hemen dönüp sorarsınız, çekileli 2 saniye olmamışken " ne ara paylaşıma sundun amk? "

aslında işinize gelmiştir çok havalı durmuştur falandır filandır. ama içten içe ona ergen olmadığınızı kanıtlamak için böyle tepki göstermeyi gerek görmüşsünüzdür. iç yüzünüz ise, gece eve gittiğinizde pc'den atacağınız yorumlarla ortaya çıkacaktır.

--spoiler--

@anasının amısında. aşkısıyla beraber.
aşkımmm çok zevkliydi:P sağol...

xxx fotoğraf paylaştı. mobil yüklemeler.
çok yakışıyoruz bitanem.

--spoiler--

o değilde bu tiplere dehşet ayarım. kız ayrı bişeyin kafasını yaşar erkek ayrı bişeyin. niyedir anlamam tüm dünyaya ilan etmek. ayrıca çok zevkliydi ne olm? seviştik ve sen beni tatmin ettin oyşşş. der gibi. günümüz ergenlerinin dünyalarından özetimize bir başka başlıkta devam edeceğiz, esen kalın canlarım.

ukte.
günümüz download furysında sık duyabileceğimiz şaşkınlık cümlesidir. öyle ki bir müzik grubunun albümü daha son aşamasındayken bile internete sızabiliyor. ruslar özellikle, bu konuda çok iyiler.
çok klişe oldu artık bu geyikler ama ben yine de yazacağım.
okunmayacak yine de nasıl olsa.
sırf bu olay yüzünden hem üniversite hem facebook ortamından soğudum arkadaş yemin olsun. bir insan sıçtığı yeri bile tagler mi? sırf ne kadar eğlendiğini insanlığa kanıtlamak için sürekli durum güncellemesi yapar mı? zerre zevk almamaya başladım artık gittiğim eğlencelerden. heryerde bir fotoğraf makinesi var gözümüze sokulan.
hayır ben de değişiyorum yavaş yavaş hissediyorum. kanıma dokunan da o aslında. önceleri kaçardım böyle fotoğraflardan etiketlerimi kaldırırdım şimdi amk bakıyorum acaba ne yorum yapmışlar falan merak ediyorum korkuyorum sözlük.
sanırım sırf bu yüzden uzun zamandır çıkmadım bir yere.
benim yorumlamam bu kadar.
ha bir de konuyla birebir uyumlu değil ama yine de bu resim birşeyler anlatıyor gibi bir bakarsınız;
http://alicepaisely.files...s-24224-1289608921-33.jpg
edit: imla